Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yazılımla beygir arttırma

Konu, 'Sohbet' kısmında Emre-34 tarafından paylaşıldı.

1. Emre-34

Emre-34 SCW Üyesi

764
    596
    93
    Hayırlı akşamlar,2014 tdı dsg leonum 105 hp bunu yükseltmek istiyorum,140-150 hp olur dedıler .900-750 arasında fiyat aldım.Kendi aracına yaptıranlar varsa yada başklarından gören bilenlerin yardımına tavsiylerine ihtiyacım var.Zararları yararları nelerdir?Servis anlar mı böyle bişeyi bi firmayla görüştüm anlamaz diyo ve servise gitceğin zaman gel gene 105 yaparız servısten sonra gene ykseltırız dıo sadece tek ucret verdıgımde yanı servıs zamanında ekstra para ıstemıyolar bide böle ufak bi parca gibi bşi varmıs sanırım sadece duydum yanı böle takılıp cıkarlablıyormus bununlada ılgılı bılgısı olan varsa lutfen yardımcı olsun yanı bıraz uzun yazdım ama kısacası sizlerin bilgi ve tavsiyelerinze ihtaycım var simdiden teşekkürler

ibra.ry, dadaş34 ve murateren bunu beğendi.
  2. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    Dr ecu yani ozgune git maslakta 700-750tl ye yaptir maslak tarafindaydi daha ucuza yaptirmak istiosan atasehirde sponsorumuzda olan megachipse yaptir600-650ydi sanirim ben kardesime dr ecu da yaptirdim memnun nirmal bakimlar icin bisey yapmana gerek yokta sanziman kitlenir araba hic calismaz orjinale cevirebilirsin ama anlar mi anlamazmi salla ya

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bunu beğendi. KAPTAN bunu beğendi.
  3. Emre-34

Emre-34 SCW Üyesi

764
    596
    93
    50 100 fazla olsunda sıkıntı olmasın yeter benım ıcın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. PATRON

PATRON
    Administrator

10.663
    2.361
    113
  5. nurettin.ugur.3956

nurettin.ugur.3956 SCW Üyesi

245
    145
    43
    Bişey sorucam kafama takılıyo tamam yakıtı düşüyor tamam performans artıyor
    Peki eksileri neler
    Neler ile karşılaşırız arttırırsak
    Bazı arkadaşlar yağını 7500 km de değiştirirsin diyor bazıları motor 100 bin i görmez diyor
    Bende yaptırayım diyorum aracı satmaktan vazgeçtim
    hellppppp

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bunu beğendi. memet_one bunu beğendi.
  6. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.522
    1.591
    113
    Ne erken bakim ne baska ozel bir durum ozel bir ilgi gostermenize gerek yok yakiti da aman aman dusurmuyor insan ister istemez gazliyor uzun yolda dusururse dusurur siz herkesi sallayin yaptirin gitsin

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

KİREÇ ve nurettin.ugur.3956 bunu beğendi.
  7. memet_one

memet_one
    Administrator
    V.İ.P Admin

7.779
    5.616
    113
    Ben eksi yönlerini söyleyeyim arkadaşlar performans olduğu için ani hızlanma ve ani frenleme yüzünden balatalar daha erken bitecek buna bağlı olarak yakitta çok fark etmeyecektir birde değerleri sınırlarda olursa sıkıntı çıkara bilir.
    Servis anlarmi kısmına gelirsek bilgisayara baglatmadiginiz sürece sıkıntı yok ama bağlamak gerekirse mutlaka eski haline getirin yeni kasalarda pc bağlantısı otomatik değer alıyor internete bağlı olmasa bile aracın değerler otomatik yedekleme yapıyor bilginiz olsun

Benim görüşüm yaptırmak yönünde kullanıp pişman olan hiç görmedim

Bunu beğendi. nurettin.ugur.3956 bunu beğendi.
  8. maskex88

maskex88 SCW Üyesi

56
    78
    18
    Hocam ben kendi aracıma yazılım yaptırdım Ecufast'ten yaklaşık 6 aydır kullanıyorum hiç bi sıkıntı yaşamadım. 122 Hp aracım 145 Hp oldu ve yakıttada önceden 10lt yakıodu yüz kmde şuanda 8 lt yakıyor ;) Ecufast'i tavsiye ederm ;)

KAPTAN ve KİREÇ bunu beğendi.
  9. seckin2001

seckin2001 Avrupa Bölge Sorumlusu

2.027
    1.676
    113
    @dadaş34 arkadaşımız +5 bg almıştı onun da bilgilerini alma isteriz :)

Bunu beğendi. ULU bunu beğendi.
  10. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.532
    5.834
    113
    Artı beş aldım ama 90 beygirle senin gibi çamları çok devirdim cupra aldıracaksınız bana olacagı bu

Hızlı gidersen EBENİ yavaş gidersen BEBENİ görürsün

Sayfayı Paylaş