Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yazılım

Konu, 'Teknik Destek' kısmında riza_shn tarafından paylaşıldı.

1. riza_shn

riza_shn SCW Üyesi

155
    67
    28
    Mrh arkadaşlar geçen gün yazılım yapan bir firmayla aramızda bir yazışma oldu ne kadar sağlıklıdır sizce yaptırmalımıyım?

2. riza_shn

riza_shn SCW Üyesi

155
    67
    28
    Aramızda geçen yazışma şöyle idi ne kadar dogrudur

BEN : S.a 2012 1.2 tsı seat leon için yapılıyormu ne kadar artış görür bide yakıt durumu ne olur fiyatlandırma yaparmısınız
    şimdiden tşk

FİRMA :Merhaba, aracınız için +25 hp güç artışı sağlıklı bir şekilde mümkün. Buyurun ücretsiz olarak yazılımımızı test edin ve değişime şahit olun. Kulanım şekliniz yazılım işleminden sonra aynı kalırsa yani 100 km/h hızla gittiğiniz yerde, yazılım işleminden sonra aynı hızla gitmeye devam ederseniz %10'e varan hatta geçen miktarlarda yakıt tasarrufu sağlarsınız. Fiyat konusunda detaylı bilgiyi 0532 396 55 27 Ecufast Danışma Hattımızdan alabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz, Saygılarımızla, Ecufast.

3. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.291
    4.473
    113
    rıza mehmetle konuştun mu @Megachips
    sitemizin sponsoru aynı zamanda ben yaptırdım ve de memnunum...

4. riza_shn

riza_shn SCW Üyesi

155
    67
    28
    Yok konuşmadım abi ben tesadüf üzeri denk geldi öle konuştum bu firmayla sizler yaptır derseniz deger diyorsanız mehmetle konuşurum

5. Agave

Agave SCW Üyesi

350
    153
    43
    1.2 motordan 25 beygir mi ? Çok iddialı.. 1.4 125liklerden bile 20 hp alınıyor sağlıklı bir şekilde. Üstünü almak için downpipe - egzoz - dump valve güncellemesi ister..

Sayfayı Paylaş