Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaza Merhaba Piknik Org.25 Mayıs

Uzaktan yakından gelen tüm dostların ayaklarına gönüllerine saglık nice organizasyonlara arkadaslar :)

Gelen herkesin ayaklarına sağlık. Ben eşim ve kızım için güzel bir gündü. Ayrıca sabahın köründe gelip kapıdan alıp akşamda bırakan, bizim sıpanın onca zırlamasına dayanan [MENTION=21038]Mertkan[/MENTION] a da ayrıca teşekkür ediyorum. Veda organizasyonum aklımda güzel anılarla canlanacak.. Teşekkürler arkadaşlar.

güvenlik kursu sınavına denk gelmeseydi bende mutlaka gelicektim çok kaçırmışım

Gelen herkesin ayaklarına sağlık. Ben eşim ve kızım için güzel bir gündü. Ayrıca sabahın köründe gelip kapıdan alıp akşamda bırakan, bizim sıpanın onca zırlamasına dayanan [MENTION=21038]Mertkan[/MENTION] a da ayrıca teşekkür ediyorum. Veda organizasyonum aklımda güzel anılarla canlanacak.. Teşekkürler arkadaşlar.

Abi ne demek.Benim için büyük keyifti.Umarim hayirlisiyla gidip gelirsiniz.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Scw ailesinin tüm üyeleri herkese çok teşekkürler çok güzel bir gün oldu tüm hepinize gelen güzel yürekli insanlara teşekkürler çok anlamlı bir pazar oldu ailecek güzeldi tekrar teşekkür ederim emeği geçen herkesin yüreğine gelenlerin ayaklarına sağlık

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt