Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaza Merhaba Piknik Foto

şu voleybol maçından iki tane karE yok çok üzüldüm :( asıl sizlerin yüreklerine sağlık benim için herşey keyifti :hosgeldin::hosgeldin:

selfie kaçırmışız vallaha
scw ailesi olarak ailemizle sevdiklerimize çok güzel bir gün geçirdik hepinizin yüreğine sağlık
ve
osman aytekin canım nişanlım uyumadan geldin uyumadan gittin
sana sonsuz teşekkürlerimiz sunuyorum canım iyiki varsın :)

Bendede fotolar mevcut atacağım,gelen herkesin ayağına sağlık çok güzel ve eğlenceliydi,voleybol maçında ezdiğimiz rakibin kolasını göremedik:)

Organizasyonu hazırlayan başta [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] ve yardımlarıyla [MENTION=32]KAPTAN[/MENTION] a teşekkür ederiz

Bendede fotolar mevcut atacağım,gelen herkesin ayağına sağlık çok güzel ve eğlenceliydi,voleybol maçında ezdiğimiz rakibin kolasını göremedik:)

Organizasyonu hazırlayan başta @Absolut ve yardımlarıyla @KAPTAN a teşekkür ederiz

ABİ YAPTIĞIN AYIP ŞİMDİ KOLA İÇTİN YA ABİ O KUTU PEPSİ KİMİNDİ BİZ ISMARLADIK İŞTE :):):) SENDE DOYAMADIN KOLAYA BİDE BU EZDİĞİMİZ FALAN AYIP DEĞİLMİ ŞİMDİ ABİCİM HİÇ YAKIŞTIMI :confused:

40 ile 50 arası resim mevcut arkadaşlar isteyen bana özelden ulaşabilir whatsapptan tüm resimleri atabilirim herkese

[MENTION=3347]Lejyoner[/MENTION] gökhan abiye atsan yeter hakan veyaz cezmi abiye

Abicim attim zaten gökhan abiye hepsi onda ama hani mesgulse ugrasamazsa belki diye ben oyle dedim yoksa tabiki bana dusmez yani o :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

biz ısmarlıcamıza onlar ısmarlasın

biz ısmarlıcamıza onlar ısmarlasın....puhaha

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bizim sayı sonrası sevincimiz yeter.....

Hadi kızlar, hadi kızlar... şak şak şak...:muahaha:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

40 ile 50 arası resim mevcut arkadaşlar isteyen bana özelden ulaşabilir whatsapptan tüm resimleri atabilirim herkese

baboş bana sendle watsından...

Geri
Üst Alt