Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaza hazirlik JANT onerim

selçuk kardeşim biliyosun biz barış için çok aradık ama bulamadık .ama ben geçen ispanyadan bi arkadaşla yazışrken onlarda oldugunu gördüm hatta resimleri facede ki sitede yayınlamıştım şans eseri yani arkadaş isterseniz göndereblirim demiştionlar siteden 10 15 kişi felan almışlar ama fiyatı hatırlamıyorum kardeş ama yüüklü bir miktara gelecegi kesin

Bu Arada Adını Bilen Varmı Bu jantın..

bu jantın 18 olanı nisan ve mayıs aylarında birçok bayide olucak selçuk rahat ol paşanında dediği gibi çok aradık biz bu jantı 19 da birçok yerde mevcut :eek:key:

Yaza gelsinde tüm piyasadaki jantları alıp piyasadan malı çekecem..Biz bulamadık kimseye yar olmasın...
puhahapuhaha

ben jantımı aldım aga bundan sonra boyatır boyatır kullanırım :zipla:zipla

Allahını seven bana jant bulsun dediğin günler aklıma geldide:)
Belli jantını bulduğun söylemlerin değişti..Böyle bir havalandın falan:) Şaka bir tarafa Sadece jantına değil arabasınıda binmek nasip etsin gardas...

bu jantın 18 olanı nisan ve mayıs aylarında birçok bayide olucak selçuk rahat ol paşanında dediği gibi çok aradık biz bu jantı 19 da birçok yerde mevcut :eek:key:
ben 16 veya 17 gelene kadar bekleyecem artık yaş kaç olur bilinmez :p:ppuhahapuhahapuhahapuhaha

Jantlar çok güzel ama 18 den aşağısı pek göstermez bence en az 18 inç takılması gerek

Geri
Üst Alt