Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yaz temizliği

eserbaba

Kayıtlı Üye
Dün arabama şöyle bir baktım, pislikten yosun bağlamış. Tavan sigaradan adeta sarı olmuş. Hemen marketten kosla vanish halı şampuanı sıvı aldım. Detay aşağıda;
yarım kova suya az bişey attıktan sonra sıkı bir çalkaladım. iyice köpürdükten sonra lifle fazla bastıradan ovmaya geçtim. (lifteki suyu iyice sıkın). En son tavanı nemli bezle üstünden geçin. Tavandan sonra yan plastikler koltuklar vs. İnanın sihirli bir el değişmiş gibi oldu. İlk gün gibi parlıyor araç. 15 liraya bu işi 1 saatte hallettim.

Dedim birde film çektireyim. Amerikan çizilmez filmi de attım. gitmişken plakalarıda App yaptım. Şimdi ferrah ferah biniyorum. Bir bagaj kaldı, en fenası orası artık başka zaman:)

Son düzenleme:
Elinize sağlık, temizlik iyidir, mis gibi olmuştur.

ellerıne saglık benım aracın ıcıde fenalarda bayram sonrası halletcez bakalım detaylı temızlıge verıcez olmadı ;)

Geri
Üst Alt