Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaz tatilinde ne zaman nerdesiniz ??

1-4 arası fethiye,4-8 arası marmaris

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Marmaris...orada yaşıyorum

Yanılmıyorsam deniz subayısınız.arkadaşımın kardeşi de aynı şekilde marmariste subay adını anımsayamadım şimdi ama soyadı civcik.geldiğimde müsait olursanız tanışmak isterim.

Yanılmıyorsam deniz subayısınız.arkadaşımın kardeşi de aynı şekilde marmariste subay adını anımsayamadım şimdi ama soyadı civcik.geldiğimde müsait olursanız tanışmak isterim.

İnşallah...

Kıvanç kardeşim bergama lafını duyunca çok sevindim... kesin tarih belli mi? eğer bayramda ise annemle birlikte burhaniye de kuzenin yanında olacağım 2 gün... bir tek bayramdan sonraki perşembe cuma boşum... cumartesi edirne ye yola çıkacağım... malum ağustos 15 ten sonra tamamen edirneli olacağım beyaa... :)
ahhh be alper abi gene buluşamadık. ben de bayramda oralardaydım. memleket Havran olunca ören-orjan, sarımsaklı. akçay takıldık.
buralara geliyosun ne de olsa tam nereye geliyosun abi edirne merkez mi

ahhh be alper abi gene buluşamadık. ben de bayramda oralardaydım. memleket Havran olunca ören-orjan, sarımsaklı. akçay takıldık.
buralara geliyosun ne de olsa tam nereye geliyosun abi edirne merkez mi

Evet kardeşim... artık görüşmek için daha çok fırsatımız olacak... Edirne merkeze çıktı tayinim... bu günlerde deli gibi ev arıyorum Edirne de... malum öğrenciler gelmeden bir an önce ev tutmam lazım... ağustosun 20 sinden sonra temelli Edirne de olacağım nasipse...

Bende bu hafta sonu düğün nedeniyle lüleburgaz a geleceğim günay @WhiTeRaVeN haber vereceğim gelince @KİREÇ olursa gündüz düğün öncesi bir tanışmaya geleceğim yanınıza

Geri
Üst Alt