Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaz Geldi Felicia Temizlendi

fatihyksel

Kayıtlı Üye
Bu gün dışarı çıktım baktım hava güzel arabayı yıkayayım dedim ilk başta evden bi uzun kablo sallandırdım elektirik süpürgesiyle iyice bi içine giriştim bi güzel çimdi felişim yanlız yıkamadan sonra boyada bazı deformoler oldu anlamadım.

Uploaded with ImageShack.us

o fırçalar arasına girip deformeyle kurtulmuşsa şükretmek lazım:)eski astramı çizik çizik etmişti...şuan ki aracıma ne sünger ne fırça sürdürdüm ama ne yazıkki halen ufak kılcal çizikler mevcut

deformelerin resmini unuttum ama normalde süngerle yıkardım epeydir işlerden dolayı yıkayamaıyordum malzememde yoktu mecburen fırçaya gidrdim bu gün

maaşallah fatih feliş güzel duruyor...

Sağolsın abi bi evdeyken elimden geleni yaptım ama makinadan çıkınca moralim bozuldu boyalar bazı yerlede soyuldu bazı yerler nokta noktaoldu

Bir gün de seni görsem şu arabanın içinde iyi olacak ama :)

Dünden peder beyin kornayı yiyordu benden :) İki şeridi ortalamış, ışık kırmızıya düşecem diyor ama pederin hiç bi tarafı seçmedi :) Neyse ki geçebildik :)

Dün DSİ-ÇEVREYOL yolundan (sol kısımdan) çevreyola geçerken aceleden biraz uçtum, önümde mavi felicia görünce de ZT359 mu diye baktım, oydu. O sırada ışık yanıp sönüyordu ama baktım yol verecek gibi değil :) Doğal olarak frenledim, geçerken de Fatih değil de babası olduğunu farkettim. Tanımadığım bi araba olsaydı selektör ve korna yememesi iş değil :)

Bir gün de seni görsem şu arabanın içinde iyi olacak ama :)

Dünden peder beyin kornayı yiyordu benden :) İki şeridi ortalamış, ışık kırmızıya düşecem diyor ama pederin hiç bi tarafı seçmedi :) Neyse ki geçebildik :)

Babamı diyorsan öyledir o ya takılır kafasına göre nerde gördün :)

Geri
Üst Alt