Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaz Geldi Felicia Temizlendi

Dün DSİ-ÇEVREYOL yolundan (sol kısımdan) çevreyola geçerken aceleden biraz uçtum, önümde mavi felicia görünce de ZT359 mu diye baktım, oydu. O sırada ışık yanıp sönüyordu ama baktım yol verecek gibi değil :) Doğal olarak frenledim, geçerken de Fatih değil de babası olduğunu farkettim. Tanımadığım bi araba olsaydı selektör ve korna yememesi iş değil :)

sakin olmak gerek emre :) senin borcun büyük vatan borcu duruyor daha :)

fatih sen AKP demi çalışıyordun benmi yanlış hatırladım....

Dün DSİ-ÇEVREYOL yolundan (sol kısımdan) çevreyola geçerken aceleden biraz uçtum, önümde mavi felicia görünce de ZT359 mu diye baktım, oydu. O sırada ışık yanıp sönüyordu ama baktım yol verecek gibi değil :) Doğal olarak frenledim, geçerken de Fatih değil de babası olduğunu farkettim. Tanımadığım bi araba olsaydı selektör ve korna yememesi iş değil :)

Öyledir babam vesselam o yüzden babamı çok tartışırım düzgün sür diye terminle gidiyordu dünden aslında bende gelecektim ben çarşıda indim

emre bu arada o arabada bende olurumda işlerden dolayı fazla gezemiyorum bu arada vaktiniz olursa çalıştığım yere çaya kahveye yemeğe beklerim her zaman gelebilirsiniz ak parti melikgazi ilçe başkanlığındayım

Öyledir babam vesselam o yüzden babamı çok tartışırım düzgün sür diye terminle gidiyordu dünden aslında bende gelecektim ben çarşıda indim

Yok kardeşim, baban kötü kullanmıyor, hele hele benimkiyle kıyaslayınca seninki usta :eek:key:

Benmki Captiva ile sol şeridi kapatır, önündeki yürürse yürür. Yoksa selektör yapayım, "lan burası sol şerit yürümeyeceksen çekil" demek gibi bir düşüncesi olmuyor :) Sağ şerit mi? O da ne ?puhaha

Geri
Üst Alt