Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yazıyı nasıl sökebilirim?

ULU

Kayıtlı Üye
2009+Seat+Ibiza+Ecomotive.jpg

Arkadaşlar ibiza yazısını araca zarar vermeden nasıl sökebilirim acaba?

sadece yapıştırma ise misina ile altına girerek çıkarabilirsiniz ama yapıştığı yerin altında yuvalar olabilir, sökmeyi denemeden önce bagaj kapağının iç panelini sökerek bir kontrol edin isterseniz.

sadece yapıştırma ise misina ile altına girerek çıkarabilirsiniz ama yapıştığı yerin altında yuvalar olabilir, sökmeyi denemeden önce bagaj kapağının iç panelini sökerek bir kontrol edin isterseniz.

teşekkürler, dediğiniz gibi bagaj kapak altından bir bakayım belki yuva vardır, misina mantıklı işmiş :) biran evvel deneyeceğim :)

Yapıştırma kardeşim misina ile rahatlıkla sökebilirsin pasta ilede çiftaraflı bantın izini ala bilirsin hadi kokay gele

Beni EDS ler iyi tanır

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Ben Leonun TDI yazısını direk arabanın anahtarını koşesine takıp cıkarmıstım altı cıft taraflı bant yazının hafıf mozotlu bezle altta kalan kısmıda cıkardım hemen.. Ama bana soracak olursan yazıyı sökmesen şık duruyor....

• Beğen
Ben Leonun TDI yazısını direk arabanın anahtarını koşesine takıp cıkarmıstım altı cıft taraflı bant yazının hafıf mozotlu bezle altta kalan kısmıda cıkardım hemen.. Ama bana soracak olursan yazıyı sökmesen şık duruyor....

yazısız olmaz kesinlikle katılıyorum, onu çıkartıp başka bir yazı yapıştıracağım inşallah.

hahaha şimdi dikkat ettim Murat bende Ayhan GÜNAY :) kimlerdensın sen :)))

• Beğen
Ben İstanbul kardeş yarı Selanik göçmeni yarı Ege :)

• Beğen
Geri
Üst Alt