Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazılımlı 1.4 TSI(125) Denemeleri

Megane'nin fabrika verileri sizi aldatmasın. Üst devirlerinde turbo çok verimli. 160hp olduğunu söylüyordu arkadaş.

Bujileri ben de bekliyorum. Aralığını bile ayarlamadım orijinallerin.

106 GTI'nin durumunu bilmiyorum. Enka'da tesadüfen karşılaştık, denedik.

Ecu Fast'in yaptığı ve PS'nin yaptığı 1.4 TSI'ler kafa kafaya gidiyor.

Megane'nin fabrika verileri sizi aldatmasın. Üst devirlerinde turbo çok verimli. 160hp olduğunu söylüyordu arkadaş.

bujilerin aralıgını 0.75 yaptım 0.85 di önceden gelsin bi takalım nasıl olucak

bende pipe sprint yok kanka :D

o ne len :D :D

1.5 Dci stock 105 hp olan araba düz boru ve yazılımla 160 mı olmuş ? Yarın hemen düz boru yaptırmam lazım..

1.5 Dci stock 105 hp olan araba düz boru ve yazılımla 160 mı olmuş ? Yarın hemen düz boru yaptırmam lazım..

Bence yaptır. Dynolicius verilerim 120hp nin altına inmiyor. Islak yolda bayaa bi patiye sararak 12saniyede 100'e ulaştım ama 120hp yazdı yine :) 100'e gelince bıraktım 130'lara çıkmadım :) 120-130 arası yazıyor dynolicius benim araca :)

Birde birşey sorucam, 3.viteste 5500dd'den sonra sanki arama kese kese gidiyo gibi oluyo neden olabilir?

Bence yaptır. Dynolicius verilerim 120hp nin altına inmiyor. Islak yolda bayaa bi patiye sararak 12saniyede 100'e ulaştım ama 120hp yazdı yine :) 100'e gelince bıraktım 130'lara çıkmadım :) 120-130 arası yazıyor dynolicius benim araca :)

Birde birşey sorucam, 3.viteste 5500dd'den sonra sanki arama kese kese gidiyo gibi oluyo neden olabilir?

yakıt filtreni değiştirmen gerekebilir murat

yakıt filtreni değiştirmen gerekebilir murat

30k bakımında değişmişti sanırım, 45k bakımına da girdi araç. :S Anlamadım valla durumu abi Sanki bişi tutmaya çalışıyo 3. viteste sonrada 4e atınca normal seyrine devam ediyo

Geri
Üst Alt