Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yazılım yaptıran arkadaşlar yardım

salihalan

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar gecenlerde aracıma tech garaj orhan abide yazılım yaptırdım arac ilk 2 3 gün sıkıntısız sürüş sergiledi sonraki günlerde aracta gaz kesme meydana geldi irilyum bujıleri takıldı araca ve tekrardan 2 3 gün sıkıntısız yürüdü ama nedendir bilinmez tekrardan aynı sey meydana geld iancak bu sefer daha az bir kaç yer bobınleri değiğştirmem konusunda uyardı ancak yazılımı yapan orhan abi gerek olmadığını bunun tecrübe ile sabit olduğu konusunda bana yorumda bulundu şimdi sizlere soruyorum bunun sebebi nedir acaba bana yardımcı olabilcek konuya hakim abilerimden ve kardeşlerinden yönlendirme bekliyorum

Teşekkürler

Orhan ustada yazılım yaptıran bilmiyorum fakat sorun devam ediyorsa yazılımı kaldırıp tekrardan yüklemeyi denediniz mi bir yerde sıkıntı olmuş olmalı

paşaoğlu bu alanda bir numara darphane gibi para basıyolar sanayıde :D

Dump valve kaçırıyor gibi. Forge alın düzelmezse sıkıntı vardır.

Yuksek basincli arac olmadigindan gerek gorulmedi bobin olabilir diye dusunuuorum bende

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Yazılım yaptırarak motor basıncını artırmışsınız. Orjinal dump valve karşılamıyor olabilir. Yazılım yaptıran birçok 1.4 tsi kullanıcısı forge dump valve kullanıyor.

Yazılım yaptırarak motor basıncını artırmışsınız. Orjinal dump valve karşılamıyor olabilir. Yazılım yaptıran birçok 1.4 tsi kullanıcısı forge dump valve kullanıyor.
Peki turbo basinc kacirip kacirmadigini nerden ve nasil anlayabiliriz

Peki turbo basinc kacirip kacirmadigini nerden ve nasil anlayabiliriz

Kaçıran turbo degil, dump valve. Bu konuda benim yaşadıgım tecrübe yok aracımı yazılımsız kullandıgım için. İlla ki tecrübe edenler daha açıklayıcı bilgiler vericektir ama az çok bildiklerimi yazayım. Aracınızla gazlarken, sanki anlık gaz kesme yaşıyorsanız, araç gücünü verirken sanki anlık kesinti yaşıyorsanız bunun sebebinin dump valve'in hava kaçırdıgı yönünde oluyor.

Geri
Üst Alt