Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yazılım firma önerisi

Ben ecufast derim. Alper abinin hiçbir zaman ters davrandığını görmedim gayet güler yüzlü ve her sorduğunu cevaplayan biridir. Dr.ecu arkadaşın da dediği gibi bi kaç sıkıntılı işleri var. O yüzden ecufast derim ben

Sent from my iPhone using Tapatalk

Arkadaslar sizce hangi yazilim firmasi iyi hangisini tavsiye edersiniz???

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mestan dizelde megachip tek geçerim işinde iyidir ilgi falan güzel her soruna yanıt veriyor istersen bir ara gidelim yüz yüze konuşalım

kurye ile elden teslime verildi

Ama benim arac tdi dsg

Merhaba benim de leon tdi dsg .Maslak Bekir Paşaogluna yaptırdım.Bursada bayisi olmasına ragmen bu is icin hususi istanbula gittim .Egr iptal ettik (cunku bozuktu egr )artı yazılım yapıldı.Cok memnunum.Yakıt da düştü .Hic goremedigim yakıt degerleri goruyorum .Arti ara hızlanmalar muthiş oldu .Yanımda oturan bile ne olmuş bu arabaya diyor.
[doublepost=1453897344,1453897310][/doublepost]
Ama benim arac tdi dsg

Merhaba benim de leon tdi dsg .Maslak Bekir Paşaogluna yaptırdım.Bursada bayisi olmasına ragmen bu is icin hususi istanbula gittim .Egr iptal ettik (cunku bozuktu egr )artı yazılım yapıldı.Cok memnunum.Yakıt da düştü .Hic goremedigim yakıt degerleri goruyorum .Arti ara hızlanmalar muthiş oldu .Yanımda oturan bile ne olmuş bu arabaya diyor.
[doublepost=1453897565][/doublepost]Bu arada sakın reklam yaptığım düşünülmesin, Ben de Egr bozulunca kime iptal ettirsem kime yazılım yaptırsam diye gözlerim bozuldu forumları,yorumları okumaktan uykularım kactı .En sonunda Maslak Paşaoglunda karar kıldım ,pişman da olmadım.hicbir sorun yok.140 hp guc aldık.

Türkiyede custom yazılımı sadece drecu yani özgün yapıyor o yüzden arabana binceksin özgün un dükkanda ya dynoda yada uzun yolda özgün senin arabana özgü yazılım yapacak başkası olmaz derim görüşüm

SM-G360H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar öncelikle a.s benim bir sorum olacak. Fransadayim ben burada program artırmayı düşünüyorum aracıma. 2.8 v6 204 cv motor turbosuz. Fakat çok fazla şey değişmez diyorlar. Ve yaklaşık 300 euro civarında. Bilgisi olan bir Arkadaş bilgi verebilirmi? Ne kadar güç alabilirim ?

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ve belcikadan bilgisayar üzerinden yükleniyor. Türkiye'den de böyle bir yükleme yapilabilirmi ?

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt