Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yaymı? 18 jantmı?

yürür yahu 18"le de evet performansı biraz etkiliyo da yürümeyecek gibi de değil yani.. :)

1.6 benzinli de boyuttan ziyade ağır jant fena etkiliyor haberiniz olsun..
1.4tsi 1.6tdi cılar kafanıza takmayın, çok takarsanız da gidip bi yazılıma bakar:D

Evet bende korkmuştum biraz takarken ama çok az etkiliyor, yani 1.4 lerde sıkıntı yok, ama 1.6 da benzinlide baya farkedilir galiba.. 1.6 tdi lar kaç bg.?

18" 1.6 yı etkilemiyor diyende var anlamadım ben bu işi, zaten bu jant konusunda deneyimsizim o benim başımı yakacak galiba..
Bilenlerden ricam 17" replikalar ne kadar etkiler 1.6 nın performansını?

18" 1.6 yı etkilemiyor diyende var anlamadım ben bu işi, zaten bu jant konusunda deneyimsizim o benim başımı yakacak galiba..
Bilenlerden ricam 17" replikalar ne kadar etkiler 1.6 nın performansını?

benim arabam 1.6 benzinli ve 18" jant kullanıyorum.performans konusunda hiçbir fark yok çünkü jantlarım diğerlerine göre çok çok hafif ancak performansı etkilese bile hiç umrumda olmazdı.zaten araba gitmiyor :) en azından görüntüsü güzel olsun

2 si bir butun birini secme sansi olamaz bence 16 larla yay takinca cok sacma sapan dusuyo araba her yerde oksuyor alt korumalar 18 i de yaysiz takinca bu seferde jantlar sanki cok goze batiyor aracin parcasi gibi durmuyor leona 18 we 5 cm yay vazgecilmez olmali bence keske seat ta araci bu sekilde satsaydi :) goz kirliligi yapan olmazdi ortalikta :p

yayları aldım jantlarıda pazartesi alacagım s5 18 e karar verdim dunlop sıfır bir takım lastikle beraber peşin 1450 tl

resimleri merakla bekliyoruz bakalım nasıl olacak

2 si bir butun birini secme sansi olamaz bence 16 larla yay takinca cok sacma sapan dusuyo araba her yerde oksuyor alt korumalar 18 i de yaysiz takinca bu seferde jantlar sanki cok goze batiyor aracin parcasi gibi durmuyor leona 18 we 5 cm yay vazgecilmez olmali bence keske seat ta araci bu sekilde satsaydi :) goz kirliligi yapan olmazdi ortalikta :p

Sen adamı zorla 5 cm yaya geçirirsin kanka alındım ama :D

Geri
Üst Alt