Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaymı yoksa 18 lik jantmı ??

mondoteq

Kayıtlı Üye
Basık araçları çok seviyorm ama nadirende olsa ailemle uzun bi yola çıkmam(4-5 kişi artık yük filan) gerekebiliyr çukurlu kötü yollarada girebiliyorm malum türkiye şartları sırf sert yaylardan dolayı kışın düştüğüm çukurdan bin liralık hasar çıktı ama yinede basmak istyrm aracı şu anda 17 lik spurt up jant var üzerinde 18 lik jant koysam yakıtı nasıl etkiler?? yada 5lik yay koysam ne gibi sonuçlar olur fikirlerinizi öğrenmk istyrm sizlerdn.. kararsz kaldım..

Ekli dosyalar

• IMG_1449.jpg
    IMG_1449.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_1614.jpg
    IMG_1614.jpg
    94.1 KB · Görüntüleme: 28
her ikiside olursa çok güzel olur

peki bende birsey sorayım tam konu açılmışken bendede 2001 cordoba var yaylardan mı amartisörlerden mi çok sert bir yere girdim mi küüt diye ses geliyor korkuyorum ama şirketteki opel comboyu kullandıgımda aynı yollarda o daha rahat geçiyor seat taki yaylar normal mi spor yaydır ondan serttir dediler siz ne düşünüyorsunuz.

Merhaba Emre. 2 hafta önce 2009 model 1.6 stalnce leon aldım.Üzerinde 225/40/18 brock jant ve 3.5 FK spor yayla beraber geldi.2 haftalık izlenimlerim konfor açısından pek rahatsız edici değil fakat yakıt açısından ş.içi Lpg'de 32 kuruş civarı yakıyor.Belki bu bilgiler işine yarar.

Merhaba Emre. 2 hafta önce 2009 model 1.6 stalnce leon aldım.Üzerinde 225/40/18 brock jant ve 3.5 FK spor yayla beraber geldi.2 haftalık izlenimlerim konfor açısından pek rahatsız edici değil fakat yakıt açısından ş.içi Lpg'de 32 kuruş civarı yakıyor.Belki bu bilgiler işine yarar.

3,5luk yayla peki 4-5 kiş binebiliomsnz araca... bu arada hayırlı uğurlu olsn aracın güle güle kullan:)

kardeşim 2 side olursa tadından yenmez bence de :)))) şekil olsunda varsın yaksın biraz bişey olmaz :D

Teşekkürler :) Evet arkaya 3 kişi rahat oturabiliyor.Sürtme falan yapmıyor.Şahsi düşüncem en ideali 3.5 takılması ama kişilerin zevkleri farklı olabiliyor.

seninkinide okanınkinide bascaz ozaman:D bugün stickerımda geldi zaten :D :D

oooo süper olmuş, ben ilgilenemedim kusra bakma, hemen arka cama yapıştırsaydın:D basmasına basarız da, sizin yollar iyi, nevşehirde ben herhalde egsozu falan bırakırım arkada :D. Rivayete göre Sivas caddesinde 2 siyah, 1 beyaz sport up asfaltı ağlatmış gecenin bir yarısı... etiket olduk caddeye :D

valla ya yay alın sadece yada ikisini de alın çünkü tek jant olmuyor herkes bu araba cip gibi olmuş yay şart diye laf sölüyor

Geri
Üst Alt