Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaydaki renkli noktalar

Baho61

Kayıtlı Üye
arkadaslar yaylardaki renkler ne anlama geliyor bilen var mi ve hangi renkler ne anlama geliyor
[doublepost=1471717305,1471702130][/doublepost]Yaylardaki noktalar yayin sertligini belirliyor..2006 leonu olan bir arkadaş yaydaki renkleri bakabilir mi benim yaylar sanirim yan sanayi emin olamıyorum da bir arkadaş bakıp soylerse cok iyi olur en aZından sadece onleri aracım zıplıyor resmen

zıplıyorsa işlem yapmışlar ya da yaylarda eskiyebiliyor...baktırın rot balancıya

İşlem yok buyuk bir ıhtımal yan sanayı sadece bir arkadas ustundeki renkleri bakarsa cozucem ben olayı
[doublepost=1471774371,1471724268][/doublepost]Yokmu yardımsever yaydaki rrnkli noktaları soyleyebilcek bir arkadas 2006 2007 kasa leonların

Geri
Üst Alt