Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yayda takıldıkkk...

typer_mmb@hotmai.com

Kayıtlı Üye
MERHABA ARKADŞLAR JANT SİPARİŞİ VERDİM YAY KONUSUNDA KAFAMI BİR KAÇ KİŞİ KARIŞTRDI SİZCE NASIL YAPMALIYIM YOLLAR ÇOK DÜZGÜN DEİL O YÜZDEN 3,5 DÜŞÜNÜORUM AMA EİCHBACK MI YOKSA H-R Mİ 5 SÜRTME YAPIO SANIRIM 4 KİŞİ BİNDİĞİMİZDE, HR 35 EİCHBACK GÖRE DAHA ÇOK BASIO ARKA DEMİŞLER KONUDA AMA BENİM AKLIMDAN GECENDE ASLINDA EİCBACK Tİ ...:confused:

direk h&r 3,5 alın..
ben -3 eibach denedim..18" jant takacaksanız araba 4*4 gibi yukarda kalıyor.
sonra -5 eibach'a geçtim, tabi ki güzelce oturdu araç...ancak h&r 3,5 cm takmış leonlara baktığımda arka eibach'ın -5'inden çok daha iyi..
h&r 3,5 + koni spor amortisör alıp en yumuşak ayarda kullanırsanız müthiş konforlu ve spor bir araca sahip olursunuz =)
şahsen -5 eibach + koni amortisör önler en yumuşağa yakın arkalar çok hafif daha sert olacak şekilde kullanıyorum, 40 yanak ve o düşüklükten beklenmicek kadar konforlu..

direk h&r 3,5 alın..
ben -3 eibach denedim..18" jant takacaksanız araba 4*4 gibi yukarda kalıyor.
sonra -5 eibach'a geçtim, tabi ki güzelce oturdu araç...ancak h&r 3,5 cm takmış leonlara baktığımda arka eibach'ın -5'inden çok daha iyi..
h&r 3,5 + koni spor amortisör alıp en yumuşak ayarda kullanırsanız müthiş konforlu ve spor bir araca sahip olursunuz =)
şahsen -5 eibach + koni amortisör önler en yumuşağa yakın arkalar çok hafif daha sert olacak şekilde kullanıyorum, 40 yanak ve o düşüklükten beklenmicek kadar konforlu..

teşekkürler o zman ben h&r 3,5 takmam yetrli olcaktır ama koni amartisör takmam şart mı peki :)

5lik eichbach 5lik kadar düşürmez ve konforlu olur....... tecrübe diyelim :) ben yeni kasada 5likten çok memnun kaldım hem çok abartı düşürmedi hem konforu güzeldi....

5lik eichbach 5lik kadar düşürmez ve konforlu olur....... tecrübe diyelim :) ben yeni kasada 5likten çok memnun kaldım hem çok abartı düşürmedi hem konforu güzeldi....

PEKİ kaçlık takımm 5 lik takrsam sürtermii arkadş vogue diye bi marka takmış sürtme var diyor 3,5 ta hangi marka almalıyım tecrübe ne gösateriyorr....

Bence janta da bağlı bende 18lik jant 5lik eibach var 5 kişi bindiğimiz oluyo normal yolda bi kere sürtme yapmadı

56? Bende alırken cok kararsız kaldım burdaki arkadaşlar saolsun eibach 3.5 fazla düşürmüyo deyince 5 olsun dedim şimdi de memnunum bi sıkıntı yok tek kasislerde dikkatli olmak gerek. Konfor sıkıntın yoksa eibach 5lik tak derim ama eibach için konuşurum digerlerinin 5liklerini bilemem sonra yanlış olmasın

Geri
Üst Alt