Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yayda takıldıkkk...

56? Bende alırken cok kararsız kaldım burdaki arkadaşlar saolsun eibach 3.5 fazla düşürmüyo deyince 5 olsun dedim şimdi de memnunum bi sıkıntı yok tek kasislerde dikkatli olmak gerek. Konfor sıkıntın yoksa eibach 5lik tak derim ama eibach için konuşurum digerlerinin 5liklerini bilemem sonra yanlış olmasın

TAMM kardeş teşekkür edrimm ...5 lik alım o zamn yaa napımm

orjinal 16 jantlarla basalım desek ne olacak durum benimde kafama takıldı

Uploaded with ImageShack.us

eibach 5 lik takili 18 jant hali su an arabamin yanliz et 45 i gecme jantta yoksa surter ; bu arada hr daha serttir aklinda olsun takicaksan hoplama ziplama olabilir brz daha ve stock amartisorler ile daha sert olur bu da bnm bilgi birikimim ve deneyimlerim isine yarar belki

herkezın ortak fıkrı HR daha sert ... bende eıbach taktım abartı ggelebılır ama sertlık acısından cok cok az fark var ve dun ipsalaya gıttım ıyıkıde takmısım.... ama yay işide cins bi iş kimini 3.5 luk tatmın eder kımınıde 5 cmde bassan tatmın etmez

Geri
Üst Alt