Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yay

ilker_ismail

Kayıtlı Üye
aracıma yay taktırmak istiyorum hangi marka ve kaç santim önerirsiniz. ayrıca arac bu hafta sonu 15 bin bakımına grcek servistemi taktırayım yoksa bu bana sadece maliyetmi getrir. yardımınız için şimdiden teşekkürler

serviste taktırman sadece extra maliyet demek bence dış piyasa sı araştırırsan daha karlı çıkarsın ilker

bu durumu bende dusunyrm ya 3.5 lk takıcam fıyatını bılen varmı:confused:

5lik yay biraz konfordan ödün verir ama leonlara yakışıyor gerçekten ben 2008 dizel leona 5cm takmıştım ama benimki 1.9du marka olarak eichbach yada H&R öneririm....

5lik yay biraz konfordan ödün verir ama leonlara yakışıyor gerçekten ben 2008 dizel leona 5cm takmıştım ama benimki 1.9du marka olarak eichbach yada H&R öneririm....

ya cokta surungen olmasın dıorum :S cunku yollar malum bıde 5 kısı bılıyor arabaya arada yerlerde gıderız sonra

peki garanti olyında bi yararı olmazmı serviste taktırmanın Can

ya cokta surungen olmasın dıorum :S cunku yollar malum bıde 5 kısı bılıyor arabaya arada yerlerde gıderız sonra

3.5luk konfor olarak çok iyi bende serviste taktırmıştım sanki hiç yok gibiydi :) karar sizin tabi ama 18jant olacakta 5lik harika duruyo...

Ama 3.5 da 18 jant takınca havada kalıyo araba bnm arkadaşım taktı 18 de şant koydu araba bnm arabayla hmn hmn aynı boyda 5 cm takarsan zaten 5 kişi bindirmiyceksin arabaya artı çok dikkatli gtceksin

Ama 3.5 da 18 jant takınca havada kalıyo araba bnm arkadaşım taktı 18 de şant koydu araba bnm arabayla hmn hmn aynı boyda 5 cm takarsan zaten 5 kişi bindirmiyceksin arabaya artı çok dikkatli gtceksin

5likte bence çok fazla indirmiyo ben coilover almıştım en son 8cm falan indirdim baya da kullandım 4 kişi biniyoduk 5lik o kadar alçak olmuyo bence..... zaten 18jant takacaksan yanaklardan dolayı dikkat etmek lazım....

benim düşüncem eğer ki 5 lik yay takılacaksa amortisörlerinde ona uygun olarak değiştirilmesi hatta maddi durum iyiyse coilover takılması daha iyi olur bu arada konuyu yalnış yere açmışsınız onu da belirteyim :)

Geri
Üst Alt