Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yay

senin jant kaç inç? ben 18" takacağım o yüzden 5 düşünüyorum.. 18 e ideali o görünüyor..

orjinal amortisörlerle 3.5 eibach taktırın. serviste taktırmak maliyetli olacaktır. 400TL civarında yaylar.. 80 lirada montaja verirsiniz.
5cm düşünürseniz orjinal amortisörlerle kullanmayı tavsiye etmem pek uyumlu çalışmıyorlar + spor amortisör alırsanız daha iyi olacaktır. Koni bilstein vs. markalar vardır. Koni sertlik ayarlı amortisörler tavsiye ederim fakat 3.5'luk taktığınızda konfordan pek ödün vermezsiniz. Var yok pek belli olmaz yani ;)

ben 18 takıcam jantı ama zamnla ilk başta yayları alaymtaktraym snra jant takarım peki 5 leri alıp taksam 1-2 ay snra amortsör leri alsam aynı yayları takblrm dimi

ben 18 takıcam jantı ama zamnla ilk başta yayları alaymtaktraym snra jant takarım peki 5 leri alıp taksam 1-2 ay snra amortsör leri alsam aynı yayları takblrm dimi

aynı yayları spor amortisörlere de takabilirsiniz.. 18lerle ET40 üstü ofseti 8 civarında olan jantlarda 225 40 18 lastik kullanırsınız. amortisör alcaksanız ardından 5 alın.. çünkü o zaman 3.5 kesmez ;)

eibach 5 cm karr verdm dediğin gibi yapıcam daha sonra sertlik ayarlı asmrtsör taktrcam yardımın için çok sağol Murat

18 de sadece yay çokmu sıkıntılı olur, spor amortisörsüz olmazmı?

Geri
Üst Alt