Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yay

Gurbetci

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar.bugün seat leona H&R 40mm yay taktirdim ama ön arkaya göre yüksek kaldi.tamirci mi yanlis takti acaba yoksa zaten öyle mi oluyor ama böyle cok kötü görünüyor.adami aradim bir kac gün sonra düzelir diyor ama yaylarin özelliklerini okudum arkaya takilacak ya öndekinden daha uzunmus.yani arkasi öne göre biraz yüksek olmasi gerekiyor o zaman degil mi? arka tam istedigim gibi olmus ve konfor cok iyi.bu konuda yaorumlarinizi bekliyorum.

Yayın oturma süresi olduğu doğru lakin 3-4 santim değil 1ila en fazla2 santim daha düşer sizdeki fark çok olmasa gere h&r iyidir ve konfor acısından kullanıla bilecek aylardan biri bir hafta aracı kullanın ve deneyin derim hayırlı olsun bu arada

yayları yanlış takmış olmaz önler arkaya arkalar öne uymaz ama sen yayları aracına uygun aldınmı aceba ben H&R kullanmış biri olarak ön arkya göre biraz yüksek atıyor ama her araçta bu böyledirç şu an kullandığım astramdada bu böyle ama çok bariz farklar yok çok dikkatli bakıldığında farkı anlayabilirsin sizinkindeki fark barizse arakadaşların dediği gibi dizel lere uyumlu yay takmış olabiirsiniz.

araç yaylar takıldıktan sonra en fazla 1 cm daha duser ön ve arka olmak uzere fakat arkadaslarında dedıgı gıbı yalnıs yaylar verılmıs olabılır sonucta a3 golf jetta yayları da leonlara uyuyor fakat arada kilo farklılıkları oldugu için düşüş aynı olmuyor. aldıgın yere danısıp sana verılen urunun dogru olduguna emın olmanda fayda var

araç yaylar takıldıktan sonra en fazla 1 cm daha duser ön ve arka olmak uzere fakat arkadaslarında dedıgı gıbı yalnıs yaylar verılmıs olabılır sonucta a3 golf jetta yayları da leonlara uyuyor fakat arada kilo farklılıkları oldugu için düşüş aynı olmuyor. aldıgın yere danısıp sana verılen urunun dogru olduguna emın olmanda fayda var

+10:eek:key:

arkadaslar hepinize tsk ederim yorumlariniz icin. yayi satan firmayla görüstüm yay benim arabaya uygun gönderilmis.bende faturasina baktim dogru.yayi takan ustayla görüstüm bana bir kac gün öyle kullan yaylar zamanla yerine oturur düzelir dedi.arkayla arasindaki fark 1,5 cm kadar var.bir kac gün killandiktan sonra tekrar kontrol edecegim.peki amatisörlerle alakasi olabilir mi? yaylari degistirirken amatisörlerinde degismesi gerekmiyor degil mi?

Konfor İcin Ewt ama sizin yaptığınız işlemde gerektirmez 1.5cm emin ol biraz kullandıktan sonra oturur merak etme Aynı seylerle defalarca karşılaştım çünkü

Geri
Üst Alt