Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yay yardım

Abi benim de kafama yatıyo gibi oldu ama eski jantı ne kadara satarım onu bilmiyorum. Bir de sizce bu janta ne kadar vermeliyim?

Bu arada Erkan abi seninkinin et kaç yay kaçlık_? Sürtme yüzünden değişip de yeniden sürtmesini istemem :D

ihtiyacı olanı bulursan 600 tl gibi satarsın diye tahmin ediyorum ama lastikciye felan satarım dersen öldü fiyatına alırlar senin lastikci arkadaşa bırakacaksın o satacak kaca verebilirse artık

Abi benim de kafama yatıyo gibi oldu ama eski jantı ne kadara satarım onu bilmiyorum. Bir de sizce bu janta ne kadar vermeliyim?

Bu arada Erkan abi seninkinin et kaç yay kaçlık_? Sürtme yüzünden değişip de yeniden sürtmesini istemem :D
Uzerinde yazan et45..yay yok bende..c.tesi 3,5 takicaz..surtme falan yapmıyor..yalnız benim satılık ilanlarindaki orj. Bbs kerde et35 ama surtme yapmadı hiç..onun için diyorum dandik kantların et degerine güven olmaz..yoksa orj. Jantin et 35 olanı surtmuyor

benim yaylar da 4 cm H&R genelde 3.5 diyolar ama 4. Acaba seat sport'un serviste satılan ve 280 tl olan yaylarını taksam kurtarır mıyım.

Rs6 jantından aldım. Erkan abi galerinin linkini atabilir misin bana? Memnunsun dimi abi jantlarından :)

Bu arada satılık jant var çok güzel :p

yanlisin var bence 225 45 17 lastik orjinal 17 degeridir fabrikasyon 17 jantta da bu deger geliyor

Fabrika değerlerinde eskiden 215/45/17ydi şimdi düzeltmişler :) Haklısın yanlışım varmış. 215 45 17 de %1 fark ediyor. 225 45 17'de 0.4 fark ediyor :)

Rs6 jantından aldım. Erkan abi galerinin linkini atabilir misin bana? Memnunsun dimi abi jantlarından :)

Bu arada satılık jant var çok güzel :p

Neden 18 düşünmüyorsunuz. RS6 jantı 17'yken kendini pek göstermiyor diye düşünüyorum. Erkan abi sende et35'ken yay yoktu sanırım. 4cm yayla farkeder. Seatsport yay dediğiniz eibach prokit yaylardır. onlarda 30mm düşürüyor.

Geri
Üst Alt