Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yay yardım...

maliyet tahmini 100 lira olur arkalar için...önler bildiğim kadarıyla biraz daha pahalıya gelebilir.

maliyet tahmini 100 lira olur arkalar için...önler bildiğim kadarıyla biraz daha pahalıya gelebilir.

bu nam işi yayla ilgili diil dimi,amortisör içindeki gazı mı deiştiriyo napıyo tam olarak? bi zararı varmı yani araca erkin?

ben bugun bi forumda okudum nam ile ilgili bir yazı . . . amortisörlere fazla yağ verdiğinden amortisörleri patlatanlar varmış . .

direk coilover :) type 2 :)

ben o kadar yere basınca sevmiyorum arabayı...kaldı ki kullanmak eziyete dönüşüyo o zaman...coilover mantıklı çözüm ama maliyet fazla...bide uzun yola gidip geldikten sonra iiki 3,5 dedim...arkalar sadece 1 parmak,fazla bşy istemiyorum :)

amortisör tablasını birazdaha aşağıya alıyorlar bildiğim kadarıyla Mert.Benim ofsetli jantları edirneden bi siyah leona satmıştım...yola çıkmadan önce gittik sertleştirdik onun amortisörleride...sıkıntı yaşamadı bildiğim kadarıyla.

valla mert bana da biri tavsiye etti . orjinalleri indirsin dedi falan. niyetlendim gitmeye ama önce bi araştıriim dedim ve bunları okudum. ve vazgeçtim. orjınallleri ındırmeye 250 tl alıyomuş.

bana ufacık bi dokunuş lazım ya ekrem,,,olursa olur olmazsa böyle kafam rahat ;) ses yok,sürtme yok,altını vurma derdi yok,yalnızken tbi :rolleyes:

---------- Post added at 00:57 ---------- Previous post was at 00:56 ----------

amortisör tablasını birazdaha aşağıya alıyorlar bildiğim kadarıyla Mert.Benim ofsetli jantları edirneden bi siyah leona satmıştım...yola çıkmadan önce gittik sertleştirdik onun amortisörleride...sıkıntı yaşamadı bildiğim kadarıyla.

neyse ilk kurban ogün olsunda :D onda bi sorun çıkmazsa bende yaparım

Geri
Üst Alt