Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yay yardım...

yaylar çağrı abinin dükkanında sanada yakın yarın git al.selamımı söyle,birşey olursa telefonla ara beni

açmayin kardeşim şöyle topicler:D

açmayin kardeşim şöyle topicler:D

ortak sıkıntımız volkancım...ben yarın yada cuma günü arkalara takıp deniycem levent abinin operasyon geçirmiş yayları ;) fotolarla birlikte izlenimlerimi paylaşıcam sizlerle,,,yeni moda bu olur bakarsın

benim uzmanlık alanım :) sakın yayları işleme sokma özelliğini yitirip paslanmaya başlar ve aracın dengesi bozulur çünkü aracın yaylarında her baklanın ayrı bi görevi vardır! bi fikir ama nasıl olur bilmiyorum bi takım 5cm yay al sadece arkalarını tak! yada coilover a geçiş ama o tuzlu olur....

mertcim yanlız moral bozmak gibi olmasın önlerde hawada duruyor.

5e geçme kararı aldıktan sonra bütün 3,5lar hawada geliyor bana, hatta şu an benim aslan bana leylek gibi geliyor, sinir bozuyor

mertcim yanlız moral bozmak gibi olmasın önlerde hawada duruyor.

5e geçme kararı aldıktan sonra bütün 3,5lar hawada geliyor bana, hatta şu an benim aslan bana leylek gibi geliyor, sinir bozuyor

yk ozancım,,benim idealim 2 parmak...bnm parmaklar ince brz gerçi de,,,önler tam istediğim gibi,,erkin in arabada benim jantları denemiştik biliyosun ;) o kadar inmesini istemiyorum ben,zaten karter muhafaza var...gerek yok,,derdim arkalar;)

yk ozancım,,benim idealim 2 parmak...bnm parmaklar ince brz gerçi de,,,önler tam istediğim gibi,,erkin in arabada benim jantları denemiştik biliyosun ;) o kadar inmesini istemiyorum ben,zaten karter muhafaza var...gerek yok,,derdim arkalar;)

sadece arkaları indirmek biraz sıkıntılı, ama tesisat olayına giricem diyorsun, çözebilir biraz sıkıntını.

benim araba sanki hergün yükseliyor, sinir oluyorum. benim dolma parmaklarla 3 parmak var:mad:

Geri
Üst Alt