Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

| YAY | Yardım ...

Berkay Kuzey

Kayıtlı Üye
arkadaşlar gecen hafta perşembe günü aracıma 3.5 luk yay taktırdım üstünde sport up 17 225 45 17 jant lastik var arka tam oturdu camurluk ve teker arası kapandı fakat ön taraf cok az indi arka gibi inmedi normalde arka kalkık olur biraz ön tam basık olur hiç birşey anlamadım gitdi gitdim bi kaç yere sordum o zaman la yay oturur dediler yolda giderken ön kalkık gidiyorum ve bunu her gördügümde inanın canım cok sıkılıyo napmam lagzım yardım edermisiniz

önlere arka yayları , arkalara da ön yayları mı taktım diyeceğim ama çok düşük bir ihtimal bu

Zamanla oturmasi lazim ama yayın markasida onemli birde arac ne ?

yalrda sorun olabilir bence ve zamanla oturudedikleride 3-5 gün içinde biraz daha basar araba ön biraz daha iner ama tabikide arkda oturdukca biraz daha inecektir bence yayları bir kontrol ettir derim

önlere arka yayları , arkalara da ön yayları mı taktım diyeceğim ama çok düşük bir ihtimal bu

onuda düşündüm ama önleri sökerken baya ugraştı arkaları 2 dk da söktü nerdeyse yayları taktıkdan sonra arka oturdu parmak girmiyo teker ve camurluk arasına ama ön teker ve camurluk arası 2 parmak falan var

Geri
Üst Alt