Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yay Taktıracağım. Tavsiyeniz?

smz

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar; geçenlerde konuyu açmıştım, sürtmeden küçük kaza yaşamıştım. aracımı sürtmüştüm. bi kaç gün sonrada benim araca sürttüler. şuan aracım serviste salı günü işi bitiyor, inş. aracımdan soğumamak için bir kaç değişiklik yapmayı düşünüyorum. öncelikli olarak yay takmayı planlıyorum. sonra muhtemelen jant olacak. sizden tavsiyem ankara'da tavsiye edeceğiniz modifiyeci var mı? şuan aklımda H&R marka 4cm yay takmak var. ayrıca jant olarak 18" düşünüyorum siniz tavsiyeleriniz nedir arkadaşlar. şimdiden teşekkür ederim.

marka olarak genelde eibach tercih ediliyor. Ben şahsen 3,5 cm ' lik olanını kullandım onu tavsiye ederim. Ya eibach 3,5 al yada dediğin H&R 4cm konfor fazla kötüleşmesin. 18" jant görsel olarak en güzeli ama aracın yorulacak performans ve yakıt kaybı yaşayabilirsin azda olsa.

Serbaytavsiyen için teşekkür ederim. şimdi de eibach ile H&R arasında kalıyom. bir de 18" taktırırsam ne kadar bir yakıt artışı olur. ve önemlisi bunları ankarada nerede yaptırmam daha iyi olur?

mekan olarak bilmiyorum da eibach daha çok tutuluyor. 18" jantta 0,5 lt oynatır diye düşünüyorum. Ben leonumdan iyi biliyorum 1 deposunda 70-80 km yakın farkediyordu. Ama diğer arkadaşların görüşü ne olur bilmem.

Eibach kullanıyorum ama H&R tavsiye ederim..

eibach kullan yumusaklık konusunda tatmınkar konforunu baltalamaz b de servısın bunca zaman mıllete 2 katına sattıgı seatsport yaylar namı deger Eibachlar.

eibach kullanıyorum hiç bi sıkıntım yok.18" jantla 10 aydır en ufak sürtme yaşamadım

H&R eibach a göre daha serttir.eibach daha konforludur..18" jantla yakıt değeri aşırı değişmez,önemli olan alacağınız jantın ağırlığının çok çok fazla olmaması..3.5 luk takmak bence değmez çünkü çok yüksek olacak 18 jantla..5 lik eibach idealdir ama serviste çok pahalı dışarıdan almanızı tavsiye ederim.

anlaşıldı! sanırım eibach yay alacağım. peki 18" jantlatın ideal ağırlığı sizce ne olmalı. yani alırken ağırlığı da bir faktör olarak araştırayım.

Geri
Üst Alt