Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yay lanamıyoruz

kng60

Kayıtlı Üye
herkeze iyi forumlar. aracım bildiğiniz gibi 2006 1.6 leon. eibach ve FK nın 5lik yaylarından beklediğim düşüklüğü alamadım. forumda leonlar için coil-ex in 5 lik yaylarından kullanlar varmı diye merak ettim. eğer varsa konforu ve düşüklüğü hakkında bilgi verebilirmi. son çarem coil ex kaldı çünkü

hazırda coilover var senin arabaya uyar tolga mrtsnr satıyor kw marka

yekta abi şuan elimde iki tane yay var biri eibach biri FK. coil için onlardan kurtulmam lazım. fiyat hakkında bi bilginiz varmı acaba

abi şuanda coil alcak paramda kalmadı.arabayı yeni aldım bu ay herşeyini yaptım. bi basmak kaldı işte. onuda yapamadık iki yay denedik ikiside olmadı.

Eibach 5lik yay için ne kadar düşünüyosunuz ?

220 milyona aldım sizede o fiyattan verebilirim. sıfırdan farksız diyebilceğim kadar temiz ve çizik yok üstünde.

HR deneseydin

daha cok düşürür eibach a göre :)

HR bulamadım. coil ex dediler bi denemediğim o kaldı bugün deniycez sanırım onuda. onlada düşmezse işlem yapcaz yaylara :(

Geri
Üst Alt