Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yay lanamıyoruz

umarım ıstedıgın sonucu alırsın ama piyasada en cok dusurenlerın hr oldugu soylenır

bıraz daha arastır belkı denk gelır

forumda coil-ex kullanan varsa bi görüşünü alsam aslında çok iyi olucak. HR yayı önei aracımda kulanmıştım hiç sevmemiştim.

5 liktede aynımıdır bilmiyorum ama 3,5 likte fk ile hr arasında hiç fark yok ikiside kullanılmıştır.

arkadaşlar kng60 ın sattığı eibach lar 1.6 tdi uyumlu mu? almayı düşünüyorum.

umarım hemen cevap gelir yaylar satılmak üzere:)

umarım ıstedıgın sonucu alırsın ama piyasada en cok dusurenlerın hr oldugu soylenır

bıraz daha arastır belkı denk gelır

ben h&r ların 4-4.5cm olduğunu biliorum ve eibach a göre daha az düşürür :rolleyes:

kng gelelim senin konuya :)

bende yeterince düşüklük alamadığım için hiç bir yaydan eibach h&r fk (coil ex denemedim) sonunda gidip dandik bi yay alıp kestirdim..

en ufak bi çukura girdimi virajda kaybedio kendini yanlız araç şekil için kestiriceksen kestir derim..

ama rahat duramıyorsan sakın kesik yayla yapma öle şeyler anlamazsın birden gider altından.. :)

ben şuanlık memnunum orta şerit 80 yeterli.. :p

NOT: şunuda belirteyim ilk fırsatta coilover koymayı düşünüyorum.. :)

harika açıklamışsın. kestrme olayını anlamadım yayların üstü boğumlu gidiyo nası kestirdin? ben ısıttırmayı düşünüyodum. ki bu güne kadar kimseye önermediğim ve kendimde yapmadığım bişeydi. ama basamazsak başka çare yok. şuan FK var üstünde oda bana yetmedi senin araba gibi olsun istiyorum. yada gidip nam da preslettircem. şu coil - ex i denemeden de içim rahat etmiycek :)

Geri
Üst Alt