Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yay konusunda yardım

5 cm lere örnek istoyasan bnm fotolara bakblrsn kullanyrm gayet memnunum sölendiği kadar konfor düşürmüyom ve arababanın viraj kabiliyeti 2 katına çıktı tabi karar sana ait bnm görüşüm 3.5 larla arabanın arka tarafı hiç düşmüyo

bıraz kotu adam olalım bu yay konusunda ozellıkle leona takılması hususunda forumda bır dunya konu var.Bence bu tarz konular sıte ıcerısınde arastırılıp bılgıye rahatlıkla ulaşılabılır.Sıte içerisinde arastırma yapmadan acılan konuılar sadece kırlılık olusturur.Butun konulardan cıkacak sonuc standart jant veya 17 jantla kullanacaksan 3.5 cm yok 18 kullanacam dıyorsan 5 cm seklındedır.

Markalara gelırsen eıbach-vogtland-hr-kw-fk-teın bılınen ve bulunan marklar....

benim leonum varken ikisinide kullandım 3.5 lik hiç düşürmüyo virajlarda biraz hisettiriyo kendisini konfordada orjinal yayların varmış gibi hiç bi sıkıntısı yok ama 5 lik hem düşürüyo hem deli gibi yol tutuyo görsellik süper oluyo ama biraz vurma konusunda sıkıntı yaşarsın bence aracıınz dizel bi soruşturun 4 lük varsa onu alın dizel benzinlilere göre birazdaha fazla düşüyo

bende 17" s5 jant vardı 5cm eibach ile mükemmel yol tutuyodu.şimdi aynı jantın 18" ini kullanıyorum,keske 17 kalsaydı,5cm olmasına rağmen yol tutuşu düştü

5 cm daha ağır bastı yaylarda dizel benzinli ayrımı varmı?
birde 5 cm yay zamanla amörtsörleri bozuyor değişme diyorlar?
eicbah 5 cm alacagım fiyatlara bir bakayım inşallah servisle sorun yaşamam dışarda 400 civarı
montajıda namiştaynda yaptırırım daha önceki aracıma orda taktırmıştım servis 850 tl istedi yay ve montaja

EIBACH SPORTLINE 5cm alıyorum nasıl sizce ve simdi bir yardım daha jant 17 s5mi yoksa 18mi almalıyım yay olayına karar verdim 5cm ama jant ne olmalı? 17? 18?

malum istanbul yollarındaki çukurlar kasislaerde vs... dolyı 3.5 en ideali ben memnunnum 5likte çok sıkıntı yaşarsın

Geri
Üst Alt