Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yay konusunda yardım

galerici

Kayıtlı Üye
dizel 1.6 leonuma yay takmayı düşünüyorum tavsiye ve önerileriniz nelerdir teşekkürler 3.5luk düşünüyorum yapacagınız öneri ve düşünceleriniz için teşekkürederim

dizel 1.6 leonuma yay takmayı düşünüyorum tavsiye ve önerileriniz nelerdir teşekkürler 3.5luk düşünüyorum yapacagınız öneri ve düşünceleriniz için teşekkürederim

3,5 lik yay pek bir şey fark ettirmeyecektir. görsellik için taktıracaksan 5 den şaşma derim

alacağın jant ile alakalı , ben 5 lik kullanıyorum ama aşırı derecede düşt sürtüyor lastiğim :)

çok sertleşirmi araç ?

aracınız orjinalinden biraz daha sert olur fakat bu aracın üzerindeki jant ve lastiğe bağlı olarakta değişir.
3.5 cm yay idealdir herzaman 5cm yay la sürüş konusunda sıkıntı yasarsınız türkiyede her zaman :D
ama güzel dursun şekilli olsun ben kullanırım derseniz 5cm herzaman :eek:key:

Sonra neden 5'lik almadım diye pişman olma...

Geri
Üst Alt