Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yay konusunda yardım

Sportline 5cm düşürüyor. Pro-kit 3cm

Aradaki farklarda normal 3 ve 5 cm arasındaki farklar gibi daha sert daha iyi yol tutuşu. Fakat ben orjinal amörtisörlerle 5cm yay kullanma taraftarı değilim. 17 jant takacağına orjinal dursun. 18 en iyisi görüntü açısından ;)

oğuz abi jant ını 17 yayını 35mm al hiç pişman olmazsın. 50mm alırsan tdi ler daha ağır tsi göre 100 150 kg daha fazla düşer sonra çukurlar vs sert oldummu aracın yürüyen aksamıda takoz gibi gelir benim düşüncem bu.:D

oğuz abi jant ını 17 yayını 35mm al hiç pişman olmazsın. 50mm alırsan tdi ler daha ağır tsi göre 100 150 kg daha fazla düşer sonra çukurlar vs sert oldummu aracın yürüyen aksamıda takoz gibi gelir benim düşüncem bu.:D

doğru diyorsun bizim bir arkadaş almıştı dizel astraya baya oturmustu araba 0 zaman35mm pro-kit alacagım sağol kardeşim uyardıgın için

3,5 luk takın dedim adamlar beşlik ainbach takmış farketmedim aracımın orjinal jantları var üstünde biraz sertleşti ama çukurlara birazdaha dikkatli giriyorum ama öyle rahaatsız edici birşey olmadı iş içinde kullanıyorum rahatlıkla 5lik takabilirsin ama jantlarımı değiştireceğim 18 düşünüyorum ondansonra nasıl olur bilemem karar senin

3.5 ve 18 jant kullaniyorum hic problem yok aracta konforda yerinde diyebilirim almanyada yasasam 12 cm basardim araci ama tr de akil isi degil

Geri
Üst Alt