Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

YAY bu leyleği indirmem lazım arkadaşlar

- 48 -

Kayıtlı Üye
aslında aklımda coil var ama TR da bulmak zor gibi baktığım kadarı ile
ingilterede almanyada var...

ancak yay'a daha kolay ulaşırım araç şu an leylek gibi duruyor çok acil bu görüntüden kurtulmam lazım..

yay istiyorum 5 lik ve düşürsün..eibach sevmiyorum..
H&R olur
eğer AP varsa tercihim..
sertlik önemli değil araç zaten sert daha da olabilir...önemli olan sağa sola yatmasın...
yılan gibi olmasını arzu ediyorum

S.O.S HEPL YARDIM

abi Emrenin yayları çok iyi. sanırsam hr idi. birde spacer yaparsın on numara olur. yazılımda şart o arabaya.

abi Emrenin yayları çok iyi. sanırsam hr idi. birde spacer yaparsın on numara olur. yazılımda şart o arabaya.

rsimlerde gördüğüm kadarı ile onun yaylar iyi duruyor..
sırasıyla inş yapacağım
önce yay görüntü bir güzel hal alsın ve tabiki yana mana yatmasın..
spacer jantı değiştirince şu an 16 inç var ..
jant ve lastik tabanlarını genişletecem ilerde..(üstündeki lastikleri de beğenmedim zaten) markası ne bilmiyorum..hava yollu çok uğultu yapıyor
yazılım istanbula gelince..

varol abı bende omp var senın araca buyuk ıhtımal olabılır.Sertlık kavramını yenıden kesfet

Mademki aracım sag sol yatmasın diyorsan coilover al yay alıp vericegin para yazık olur coiloverli araç kolay kolay yoldan çıkmaz istiyorsan istanbuldan kw marka hesapliya temin ederiz.

Mademki aracım sag sol yatmasın diyorsan coilover al yay alıp vericegin para yazık olur coiloverli araç kolay kolay yoldan çıkmaz istiyorsan istanbuldan kw marka hesapliya temin ederiz.

bende bana soranlara coil tavsiye ediyorum hep..çok beklediler gelmesini..ben sabredemem gibi geldi..
ama hazırda istdanbulda varsa..iyi olur bana pm atrasan fiyatı hakkında sevinirim

Geri
Üst Alt