Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yay basma 1.2 tsi

bencede bastırmak yerine spor yay kullanmak daha mantıklı

Ucuza kaçılmış bir durum olduğunu ve bu işlemi bu yüzden yaptırdığım söylenemez murat .
Benim de canım ve malım , değerlidir. Konuyu daha fazla uzatmak anlamsız ve yersiz sanıyorum.
Herkes istediği gibi , istediği şekilde aksesuar takar , çıkarır daha farklısını takar yeri gelir orjinale döner.

Saygılar...

Öncelikle Verdiiniz bilgi ve yaptıınız Önerme için Teşekkür ederiz..

Tabiki herkes istedii aksesuarı istedii şekilde takabilir ve dahi istedii parçayı istedii şekilde uzatıp kısaltabilir fakat Murat Başka Bi şeyden bahsediyor siz başka Bi şeyden..

Sİz Diyosunuz ki: "Arabanın Yayını Preslettim Artık Tam istedigim gibi lastiin hemen üstünde duruyor kaporta araba Çok Şık Oldu.."

Murat da diyor ki: "Keşke Presletmeyip orijinalini alsaydınız presletilen yada kesilen yaylar güvenlik ve sürüş konforu açısından beklenmedik anlarda beklenmedk reaksiyonlara neden olabiliyor.."

Yani uzayan bişey yok Yener bey, bilakis teşekkür etmemiz gerekirken verdii bilgilere uzamasın sıkıldım demek yersiz olmuyormu..

Ibiza Cupra'da Red Eagle marka yaylar inanılmaz konforlu ve mükemmel düşürüyor. Tavsiye ederim.

bilgiler güzel hoş ama bu aracın fotoları yokmudur basılmadan önce basıldıktan sonra hatta 3 aşamalı sanırım ilk hali spor yaylı hali spor yay basıldıktan sonraki hali yaptırmak isteyenler içinde kafada bi görüntü olur

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

bilgiler güzel hoş ama bu aracın fotoları yokmudur basılmadan önce basıldıktan sonra hatta 3 aşamalı sanırım ilk hali spor yaylı hali spor yay basıldıktan sonraki hali yaptırmak isteyenler içinde kafada bi görüntü olur

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

konuya yorum yazmadan önce kendinizi Üyelerimiz bölümünden tanıtırmısınız

Geri
Üst Alt