Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yavru köpek balığı yakaladım :)

Ya arkadaşlar iyiki salmamiş sonra büyüyüp başimiza bela olacaklar...katil köpekbaliklariyla büyüdük yillarca biktik onlardan...

cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar öncelikle şunu söyleyim ikside öldü duyarlı olmamı geribırakmamı söylemişsiniz ama ben zaten duyarlı olduğum için bırakmadım nasıl derseniz ben onları hani denizde dubalar olurya bilirsiniz insanlar üstüne çıkar güneşlenir felan oralarda yakaladım yani insanların içinde yüzüyolardı küçük olmalarına rağmen küçük ama keskin dişleri var kısa süre sonra insanlar için tehlike yaratmaya başlarlardı bi de birsürü yavru balık var onlarıda yiyolar yani 2 tane köpek balığı öldü ama hem insanlar hemde yavru balıklar kurtuldu böylesi daha iyi değil mi? (not:ben bunları ağ ile değil olta ile yakaladım)

Anammmm Hanımeller kutusuyla birlikte nası bi uyumsu olmuş onlar.. Ama ölmeleri yazık olmuş.. çünkü sığ sularda yaşamaz zaten köpekbalıkları, onlar yollarını kaybetmiştir..

bendede balık merakı var ama herşeye rağmen geri bırakılmalılardı bence balıklar küçük demişsiniz ilerde büyüyünce tehlikeli olur demişsiniz ama o balıklar zaten küçük olduklarından diğer tehlikelerden uzak olmak için zaten kıyıya yakın yerlere kadar gelmişler yani onları iyen balıklardan kaçmışlar ben daha türkiyenin hiç bi yerinde köpekbalığı saldırısını bırakın, gören olduğunu sanmıyorum kıyıda.bence duyarlı olmak lazım :eek:key:

bendede balık merakı var ama herşeye rağmen geri bırakılmalılardı bence balıklar küçük demişsiniz ilerde büyüyünce tehlikeli olur demişsiniz ama o balıklar zaten küçük olduklarından diğer tehlikelerden uzak olmak için zaten kıyıya yakın yerlere kadar gelmişler yani onları iyen balıklardan kaçmışlar ben daha türkiyenin hiç bi yerinde köpekbalığı saldırısını bırakın, gören olduğunu sanmıyorum kıyıda.bence duyarlı olmak lazım :eek:key:

tekırdag acıklarında 5 6 sene once 1 metre cıvarında kopek balıgı yakalamıstık :)

ufakta olsa geçiş zamanlarında gelıyorlar

Geri
Üst Alt