Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yavaştan Leon 1.2 TSI

hadi bakalım bekliyoruz yeni resimleri...

tesekkurler herkese, yeni resimlere az kaldı, haftasonu teslim alıyorum yayları, bigünde geri kalan işleri bitirip yeni fotoları koycam :)

Ekli dosyalar

• 2012-11-01_09-09-25_648.jpg
    2012-11-01_09-09-25_648.jpg
    94.9 KB · Görüntüleme: 27
bitanede arkadan fotolanalım :) Haftaya yayıda takılacak esas fotlar gelecek.

gj440.jpg

Ekli dosyalar

• 2012-12-02_18-02-55_102.jpg
    2012-12-02_18-02-55_102.jpg
    87.1 KB · Görüntüleme: 14
  • gj440.jpg
    gj440.jpg
    36.7 KB · Görüntüleme: 22
dostum eger yorumuma kırılmıycaksan o eksoz hıc yakısmamıs sahıncılerın taktgı eksozlardan eger degıstırme sansın varsa mutlaka degıstır derım gende sen bılırsın :eek:key:

eywallah her yorum değerlidir benim için :) Piyasadaki tüm leonlarda aynı olan çift çıkılı egzos ucu var, aslında bende egzoscuya çift çıkışlı uç taktırmaya gittim ama kafamda böyle bi egzosu subarulardaki gibi çıkartmakta vardı nasıl durur diye, denedik bakalım gözüme çok batarsa değiştirirm, bide farklı olsun istedim, canlısında fena olmadı aslına...

cupra spoıler cok guzel bende cok begenıyorum ınsallah en kısa zamnda bende taktırıcam

Arkadaslar bir sorum olucak.Mantigim pek basmiyor gibi.Simdi b arac 1,2 ya yakiti biraz fazla degil mi? nekadar fark ediyor digerleriyle?Arastirma yapmadim ,simdi aklima geldi sorim dedim.Simdi yaticam o yuzden arastirma yapamiyorum bilen varsa yazarsa bende meragimi gideriririm

Geri
Üst Alt