Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yavaş yavaş hızlanma olayı ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında agape666 tarafından paylaşıldı.

1. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    arkadaşlar neden aracım belirsiz donemlerde cekışten dusuyor yakıtı aynı yerden alıyorum hep daha onceleri aracı sert kullandığımda yada yuksek devirde kullandığımda çekiş bayagı artardı şimdi naparsam yapayım olmuyo araç daha 9000 de filtre desem bakımı gelmedi

2. 33bju63

33bju63 SCW Üyesi

100
    9
    18
    abi belki saçma gelebilirde bu senden kaynaklanıyor olabilir artık o çekiş gucune alısmıssındır bazı zamanlarda sanki araba gitmiyormus gibi hissedeblrsn motor devrinden ve hız gostergelirine bakarak anlayblrsn

3. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    yok canım sanmıyorum ole olacagını...
    abimiz tanıyor arabasını yani olması gerekende aracı belli gücünü gaza asıldıgında hissettirmesidir.

ama verdigi tepkide onemli ciddi anlamda gaz mı yemiyor yoksa yeterli sekilde hızlanmıyormu ?

sorun varsada servise gösterilmeli bence benzinle veya kullanımla alakalı olcak değildir bu

4. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Hava filtresini söktürün, gözünüz ile bakın, içiniz el verirse yenisini almadan geri takarsınız.... Bakım km si güzel de, İstanbul trafiğinde 5000km de bir değiştirin derim.

5. agape666

agape666 SCW Üyesi

235
    19
    18
    araç yeterli tepkiyi vermiyor hani filtre desem neden ara ara bu tepki olayı değiştiyor onceleri devir arttıkça hızlanıyordu şimdi 2500 devirden sonra hiç hızlanma yok , gecenlerde arabada 3 kişiydik hafif rampa yukarı bir turlu 140 ı geçemedim onumde bir c4 vardı tozu dumana kattı zoruma gitti valla :(
    yakınlarda bir yerde aynı araçtan olan arkadaşım varsa karşılaştırma yapmak isterim

6. safaks

safaks SCW Üyesi

263
    28
    28
    c4 e bakmayın siz gerçekten iyi gidiyolar.. Havanın o an ki durumundan mı neyinden bilmiyorum ama sanki bazen banada öyle geliyor.. Belki psklojiktir bilmiyorum..

7. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Teknik detayını bilmem ama turbo dizel araçlarda turbo şişmesi diye tabir edilen bir olay olabiliyor sanırım.. Can arkadaşımız daha iyi bilir bu konuyu..

8. patrıot

patrıot SCW Üyesi

2.839
    290
    83
    Bu havalarda turbo sısermı?

Arac her vıteste aynı seyı yapıyor yoksa ust vıteslerde mı yasıyorsun.

9. effect1903

effect1903 SCW Üyesi

1.052
    80
    48
    Teknik detayını bilmem, sadece bir olasılık olabileceğini yazdım..

10. uquR

uquR SCW Üyesi

1.261
    225
    63
    bence gaz kelebegini temizletin bujilere filan baktırın yağı ne durumda ?

Sayfayı Paylaş