Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yatak Sarma Masraf

Konu, 'Teknik Destek' kısmında GRKMSRGL tarafından paylaşıldı.

1. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    yeni alıp başıma bela ettiğim fiat 126 bis gece otobandayken yatak sardı vuruntu sesi gelince arabadan umudu kesip gidebildiğim kadar gideyim diyerek 70 km yol yaptım daha sonra motor tamamen kitledi vuruntu sesiyle beraber egzostan yağ atmayada başlamış aracın arkası simsiyah yağ olmuştu

adanaya götürüp adanadaki bis ustasına gösterdim yatak takımı değişecek dedi motoru tamamen onarıp garantili bir araç teslim edeceğini iddaa edip benim 1 lt ile 10 km gidemediğim bu aracla 1 lt ile 20 km gidebileceğim garantisini sözde veriyor grank mili vs komple bitti çünkü o halde ben 70 km sürdüm arabayı

500 tl sizce fazlamı?

2. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Sandık motor mu koyacak tamir mi edecek ?

3. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    tamir edecek bütün parçaları sıfır alacam dedi

4. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Valla bütün parçaları sıfır kullanıp buna işçilik ve rektifiye olarak verdiyse fiyatı o zaman olabilir. Elbette bu araba konusunda hala ısrarlı isen :)

5. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    zararın neresinden dönsem karmıdır?:) rektefiye işçilik parçalar herşey dahil 500 ü ver bayramda gel al dedi?

6. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Biz 2005 hyundai accent i 1200 tl ye yaptırdık(1.3 4 silindir yetkili serviste
    9 mesela ama fiyat fena değil :D geçmiş olsun

7. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    E yani yapacak bir şey yok o zaman ? Kapak değişecek mi peki ?

8. GRKMSRGL

GRKMSRGL SCW Üyesi

5.241
    306
    83
    üst kapak yazmadı listeye değilmeyecek demekki abi yazsa aklımdan kalırdı o an stresten pek bakamadım listeye:)

9. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Kapağıda taşlayarak kurtaracak demekki. Valla Görkem faturalı iş yap işin garantisi sözde olmaz bence bu rakamda iyi bence

10. GÖKHAN33

GÖKHAN33 SCW Üyesi

1.948
    26
    48
    bacanak geçmiş olsun ya....:(

Sayfayı Paylaş