Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yatırım araçları / hisse senetleri - forex

fnasif

Kayıtlı Üye
bu konularla sitede kimler ilgileniyor bir görelim. sağlıklı sonuçlar çıkarmak için grafik, teknik, haber ve yorumları çakıştıralım. şu anda her iki konuda da aktifim.

aynı konudan teknikte, haberlerde ve yorumlarda alış yada satış veren sinyalleri de yazabiliriz. konuya dair o kadar çok site var ki, kimin ne kadar doğru yazdığı yorumladığı neredeyse inanılmaz zor hallere geldi. Bu yorumları yaparken haber kaynağını da yazalım ki güvenilir adresleri daha net görebilelim.

Bende senden bu konuyla ilgili bilgi almak istiyodum abi ufak ufak kazanalim

her zaman yardımcı olabilirim Özgür, ama tek kaynak ben olmayayım muhakkak soruştur ve sen inan. gerekirse sırf bu konuda rutil buluşmalar bile olabilir.

demo hesabı açtım tlefonada aplikasyonu yükledim ama henüz aktif hale getirmedim abi şu vizeleri atlattıktan sonra ciddi oranda vakit ayırıcam

Furkan güzel, hangi firmalardan da işlem yaptığınızı bilelim ona göre bakarız. bir de forex mi hisse mi onu da belirtelim ki milletin kafası karışmasın.

Bu konuyla ilgili bi ozet gecermisin abi ne yapilir nasil yapilir gibi endiselerim ve kafamda soru isaretleri var

Furkan güzel, hangi firmalardan da işlem yaptığınızı bilelim ona göre bakarız. bir de forex mi hisse mi onu da belirtelim ki milletin kafası karışmasın.

ben lider forex'ten hesap açtım iphone için app store'da aplikasyonuda mevcut:eek:key:

Bende bakayim ona furkan

yaa bende demo hesap açmıştım öyle kaldı bir iki defa aradılar ama bu konuda bilgim olmadığı için çekingen davranıyorum :(

şu anda işim geregi sadece matriks ile uydu üzerinden dünya piyasaları ve döviz altın borsa takibi yapabiliorum çok dikkat gerektiren piysaları anlık takip etmek gerekio aniden düşüş ve yükselişler olabilior

Geri
Üst Alt