Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yatırım araçları / hisse senetleri - forex

bugün AUD USD yine meyvasını verdi, geceye bol bol veri gelecek. ABD ev satışları iyi geldi, USD paritelerinde yükselme söz konusu olabilir ama gelecek diğer haberlere kayıtsız kalınmamalı. EU USD de gelen sinyallerle gayet verimli bir gün geçirdi. GPB USD için gelen sinyaller de gayet olumluydu, bu seviyelerden yukarı çıkması muhtemel, destek ve dirençlere dikkat etmek lazım. USD CHF de gayet olumluydu. hepsinde alım yönünde, AUD USD satım yönünde işlemlerle günü verimli geçirdik. USD CAD gözümün içine bakıyor, geceye doğru ona da bakacam. Nerdeyse hiç açık pozisyonum kalmadı, ben sevdim bu işi :D

Verilerin hepsini önce vennfx, sonra ulukartaldan değerlendirip kendim grafikte teknik yorumlarla destekleyip öyle işlem yaptım. kapattıklarım arasında henüz zararına kapattığım olmadı çok şükür. hayırlısı olsun. Sadece grafik teknik yetersiz, haberler ve sinyallerle desteklendiğinde olumsuz sonuç da haliyle olmadı. Başlamayı düşünenler reel hesaba geçmeden haberleşelim. Demo için herhangi bir platform olabilir.

Timur banka üzerinden yapmak daha mantikli, forex mobile ileiPhone üzerinden hisse degerlerini takip ederek Anadolu bank üzerinden alım satım da yapabiliyorsun. Garanti bankası ile çalışırsan iPhone üzerinden de hisse alıp sayabiliyorsun. Sezgin, düğünde yapacağın hasılat sana değil esine ait olacak bisey bekleme sen oralardan şimdiden avucunu yalayabilirsin önümüzdeki yaza kadar :)

benimde garanti dikkatimi çekmişti saol abi :eek:key:

forexde USD - CAD seviyesine dikkat, tarihinin en düşük değerlerini gören paritede yön değişme eğilimine girmiş durumda. Marjın kollanması ile buradan 1lot alımla işlem yapan eğer bunu koruyabilirse normal değerlere ulaştığında epeyce yüzü güler, üst seviyelere geldiğinde kahkalara boğulur.

AUD - USD dünkü yükselişinde ihracatında olumsuz etkileri fazlasıyla hissetmiş. Sanırım bu da bu yükseliş trendinden dönmeye doğru ilerliyor.

GBP - USD hareketleri çok daha ivmeli oluyor, geri çekilmeleri fırsat bilmekte fayda var.

Brent petrol de tarihi zirvelerine devam ediyor. Petrol, altın ve gümüş gibi emtiyalardan ben uzak durmaya çalışacağım, herkesin güvenli liman olarak baktığı bu değerler nedense bende hep eksi pozisyonlara neden oluyor becemedim bunda işlemleri.

forexte asıl beklediğim, haziran sonu gibi EU - SAR paritesi, uzunda bekleme taraftarı olduğum bir değer olacak oda. Yılda 2 hareketle ayı ve boğa yapıyor :D:D:D Ters işlemde kaldın mı yandın, 1 sene beklemeye karışılık ters işlemle marjı kollaman gerek.

Geri
Üst Alt