Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yaris 2012 hk.

IBIZA 1.2 TSI DSG

Kayıtlı Üye
Toyota Galerisinde Yaris'i inceledim park pozisyonunda.
Cool ve Style donanimlari ayni satis fiyatina sahip olsa da, birtakim ozelliklerin opsiyon olarak bile secilememesi cok garip.
Ornegin Style donanim seviyesinde arka camlar manuel.
Cool donanim seviyesinde ise klima manuel.
opsiyon olarak degistirme sansiniz bile yok araci siparis ederken.

Aracin ozellikle kapi iclerindeki kaplama malzemesi neredeyse tirnakla cizilecekmis gibi duruyor.

On konsoldaki acik renk kaplama malzemesi ise daha kirlenmeden kirli gibi bir goruntuye sahip.

Aracta tum donanimlar olsun isterseniz dizel cool stil plus paket almaniz ve ayrica alasim jantlari ekletmeniz gerekiyor.

Tum bunlardan sonra da satis fiyati yaklasik 54.ooo TL oluyor. 1.4 90 beygir otomatik full toyota yarisin.

Cool paketin arka camlari otomatik ve anahatarsiz calistirma sistemi mevcut, jantlar ise kapakli.

Bilmece gibi valla, onda bu var sunda o yok diye kagida yazip dusunmek lazim hangisi olmazsa olmaz diye.

Yarise 54.000 vermek nekadar mantıklı bunu düşünmek lazım bende

54 bin mi insaf ya b segmenti bir aracın fiyatı bu kadar abartılı olurmu?

54.000 mi ? Bir yanlışlık olmasın.Oha diyesim geldi fiata.:) 54 bine ne arabalar var.

Bence dünyanın en çirkin arabası toyota al işte bi çirkinliği daha çıkmış:D

yarise 54 bin lira verilirmi nasıl satacaklarını dusnuyorlar cok merak ettim fiyattan eminmisiniz

baya pahalıymış sitesine girip inceledim.manuel vitesin resmini gördüm,görmez olaydım 90 model reno toros vitesi :p bu segmentte bilmiyorum eskisi nasıldı ama hiç yakışmıyor 90 lı vw transporter da böyleydi onlar bile joystick vitese geçti :)

oha diyesim var :D 54.000 TL para verip yaris almakmı... TOYOTA çıldırmış olmalı puhaha

Geri
Üst Alt