Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yarın tdi dsg leon alıyorum...

wayyy Can, güzel haber bugün bir ara gidip inceleyeyim. bence de leon yerine guiletta tercih et. Leon alacaksan tamponla falan uğraşma, bixenon ve bluetooth seçeneğini kullan. Bunlar sonradan eklenemiyor sıkıntı oluyor. Ayrıca esp de iste, hatta hill holder ile birlikte iste daha mantıklı olur. Jant tampon kolay işler bence hiç uğraşma onlarla.

şimdiden hayırlı olsun ama ben bu dönemde Leon almazdım heralde. alacak olsam da sıfır almazdım.

eğer uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsanız Leon'u, şunu bilerek almanız lazım, yeni kasanın çıkmasına çok fazla bir süre kalmadı.

giulietta aslında çok güzel bir alternatif ama işte Alfa' nın ülkemizdeki durumu, servisi vs. beni düşündürüyor.

şimdiden hayırlı olsun ama ben bu dönemde Leon almazdım heralde. alacak olsam da sıfır almazdım.

eğer uzun yıllar kullanmayı düşünüyorsanız Leon'u, şunu bilerek almanız lazım, yeni kasanın çıkmasına çok fazla bir süre kalmadı.

giulietta aslında çok güzel bir alternatif ama işte Alfa' nın ülkemizdeki durumu, servisi vs. beni düşündürüyor.

abi öyle dusunmemek lazım bence hem deger kaybetmeyen bı araba ben dizel araba alcaksam gider onu alırım.Biz gittigimizde satış sorumlusu 14 tane sipariş aldık ilk gunden demişti.Bu kadar insan parasını kıymetını bılmeden hemen sipariş verecek değildir bence .Giulietta ya bı kere bınmenı tavsıye ederım özellikla distinctive uzerıne spor paketli olanları ideal bi araba ;)

abi öyle dusunmemek lazım bence hem deger kaybetmeyen bı araba ben dizel araba alcaksam gider onu alırım.Biz gittigimizde satış sorumlusu 14 tane sipariş aldık ilk gunden demişti.Bu kadar insan parasını kıymetını bılmeden hemen sipariş verecek değildir bence .Giulietta ya bı kere bınmenı tavsıye ederım özellikla distinctive uzerıne spor paketli olanları ideal bi araba ;)

ya çok araştırma yapmadım ama sektörün içinden bir arkadaşımın söyledikleri doğrultusunda yorum yapabiliyorum ancak.

tasarım olarak gerçekten çok iyi bir araba, motor olarak da zaten verimli bir motor. dizel açısından gerçekten iyi bir alternatif zaten.

aslında buluşacağımız gün gidip beraber bakalım bir daha şu arabaya ben de yakından görmüş olurum :)

Değer kaybedip kaybetmeyeceğini zaman gösterir :)
Ki çok değer kaybedeceği konusunda şüphem yok.
Araca çok binecek olan var, bi bildikleri vardır elbet bakış açısı bence yanlış. Eğer öyle olsaydı en iyi araç kuş serisi olurdu.

Eğer illa 0km araç istiyorsan, bence tercihini 1.6 dizel 120hp'lik Bravo'dan yana da kullanabilirsin.

motor olarak çok güzel Bravo ama araba için Grande Punto kullanan biri olarak kafamda soru işaretleri var

Alfa her daim değer kaybeder çünkü TR'de zaten çok tercih edilen bi marka değil..ama bu 0 Alfa almak için de bi engel değil tabii ki..

Geri
Üst Alt