Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yarın starbucksta kahve bedava!

burda da yok yawww birbuçuk milyonluk şehirde starbucks yok

a4'ü bedavaya getirmesinler bunlar :)

hehe olabilir, kagitlari geri donusumle bardak yapmada kullaniyorlarmis meger :D ya da yazici firmalariyla ortaktir belki bu kampanya, fotograf ciktisi mi olur ya, koy basit bi yazi bi de logo yeter :) baya bi murekkep gitti 4tl nin 1tl si gitmistir valla, ayarlarida dusurduk gerci :D

işgüzarlık yaptım:D bi A4 kağıda toplam 4 ad bastım, hemde black&white :D:D:D:p

icerenkoy carrefour :)

tarife uyan bi şubedeydim de:D gerçi bütün şubeler öyledir bu gün nede olsa promosyon söz konusu.. bedava "dayak" olsa onada merak eder gideriz abi sonra temiz temiz yeriz...ama "dayak":D
yanlış anlaaşılmasın bende gittim:phehehee

tarife uyan bi şubedeydim de:D gerçi bütün şubeler öyledir bu gün nede olsa promosyon söz konusu.. bedava "dayak" olsa onada merak eder gideriz abi sonra temiz temiz yeriz...ama "dayak":D
yanlış anlaaşılmasın bende gittim:phehehee

ya ben sasirdim aslinda herkesin nasil haberi olmus ben son anda gordum burada , beles haberi cabuk yayiliyo demek:D dayak olsa yeriz valla beles haklisin :D

Geri
Üst Alt