Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yardimmm

merden

Kayıtlı Üye
Merhabalar 1.4 ibizamin bakimi geldi doğuş otomotiv aradim 225 tl dedi erya yi aradim 400 tl dedi bu farkin sebebini sordumda kimse bi yanit veremedi buradan bunun sebebini yanitlayacak biri varmi kafama takilan tamam ikiside ayni işlemi yapiyor görünüyo ama aradaki o uçurumun sebebi ne eryami çok kazikçi yoksa doğuş işini baştan savmami yapiyor hangisine gitmeliyim daha önce aracini bakima sokan arkadaşlar lütfen yardim ..

kaç km bakımı?ve yapılacaklar lisesini net alın bu kadar fark olmasa gerek

Isin garibide orada
Erya: yag filtresi
Motor yagi
Hava filtresi
Polen filtresi
Aracin makinaya baglanmasi
Genel ayarlar
Yikama dedi
400 tl

Dogus otoda:
Yag filtresi
Motor ygi
Hava filtresi
Polen filtresi
Genel kontrol
Makinaya baglanack dedi
225 tl

Kafam allak bullak oldu ayni islemler neden biri bu fiyat digeri o fiyat

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

kaç km bakımı?ve yapılacaklar lisesini net alın bu kadar fark olmasa gerek

Gerçekten çok fark çıkmış bir yanlışlık olmasın.

15.000 bakimi

Benim görüşüm erya fazla işçilik koymuş sanırım. Başka servisleri de arayıp fiyatını karşılaştır daha uygun olan vardır belki birde yağını kendin götür istersen birde sor yağı kendim getirince ne kadar indirim yapılıyor diye

15000 km bakiminda cok farkli biseyler yapamazlar yapacaklari belli basli seyler yag ve filtreler degisyor okadar onun icin en uygun hangisi ise ona gidin ucuz olan biseyden caliodur die biseyok

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence ucuz olanda yaptır. Sonuçta size fatura verecekler

Tabiki ucuz olan mantıklı ama diğer tarafta yıkama farkı var sanırım... detaylı temizlik mi yapacaklar acaba... :şoför

Yıkama derken bence motor yıkamadan bahsetmişlerdir. Detaylı temizlik değildir o.

Geri
Üst Alt