Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yardımınıza ihtiyacım var

Konu, 'Sohbet' kısmında emrahfb tarafından paylaşıldı.

1. emrahfb

emrahfb SCW Üyesi

21
    1
    3
    Sayın SCW üyeleri beğendiğim Seat'a en iyi teklifi veren bayi için il dışına çıkacağım ve aracımı alacağım.arabayı plakasız getirmek zorunda olduğum için gelirken herhangi bir problem olur mu?

Ayrıca plaka işlemlerini bayi başlatacak ancak ben ilimde emniyetten gördüğüm bir plakayı almak istiyorum.bunu bayiye belirtmeli miyim.yoksa bayilik bir durum yok herşeyi kendim mi halledeceğim?

2. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    alacağın araba hangi şehirde

3. emrahfb

emrahfb SCW Üyesi

21
    1
    3
    ya kocaeliye gideceğim yada sakarya.en iyi teklifi onlar verdi.

4. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    trafik şb den işini bağla bayiye plakayı ver işlemi yaptırırlar onlar plka hazır oluncada gelip alırsın ha yok ben işlemlerimi kendim yapıcam dersen geçici plaka yada ordaki 1 arkadaşının plakalarını ruhsatını al 1 günlüğüne tak yürü sonuçta 500km yol araba sıfır olacağından sıkıştırmazssında radara da girmeyince çevirmeye girme ihtimalin sıfır gidince sökersin plakayı

Bunu beğendi. Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  5. emrahfb

emrahfb SCW Üyesi

21
    1
    3
    teşekkür ederim yardımınız için.

6. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    arkadaşım sana 300km mesafedeki kayseri bayisinden fiyat aldın mı ? acaba biz de ordan iki araç aldık plaka ve ruhsat konusunda çok yardımcılardır...

7. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.521
    1.590
    113
    hiç değişik işlere girmenize gerek yok bence önce bayi size plaka çıkartmak için gerekli olan belgeleri yollasın trafikten çıkartın plakanızı plakanızda yanınızda gidin aldığınız şehre taksınlar plakayı alın gelin hem istediğinizi almış olursunuz hemde sıkıntısız olmuş olur

bbj_bt ve KeChİ bunu beğendi.
  8. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    katılıyorum size sayın mehmet yiyici..puhaha

9. igci_01

igci_01
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

4.521
    1.590
    113
    YERİM seni MOD

10. KeChİ

KeChİ SCW Üyesi

1.543
    163
    63
    yeme la çok kötüyüm sabah midemdeki herşeyi dışarı bıraktım zaten felaketim ölüyorum bitiorum...puhaha

Sayfayı Paylaş