Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yardımınıza ihtiyacım var(Akü)

aracın 'da müzik sistemi var ise fazla voltaj çektigi için akü yü bitiriyor olabilir

iyi günler herkese. sabah arabaya bindim anahtarı çevirdim hiç bir ışık yanmadı ve dıt dıt ötmeye başladı akü sorunu olabileceğini düşündüm . fakat beyinli araçlara akü takviyesi yapılması önerilmiyor yardımcı olurmusunuz sorun nedir ne yapmam gerekir .teşekkürler şimdiden.
aklında bulunsun.
kontağı çevirdiğinde marş motorun dönmeyip dıt dıt diye ses geliyorsa akü bitmiştir.

Aracımı aldım. Herşey çok güzel . Fakat bir ses var arabada. Geri vitese takıp direksiyonu sağa çevirip ilerleyince bir ses var. Nasıl anlatacağımıda bilemiyorum sesi. Şöyle düşünün iki metalin sürtünmesi sanki çok ağır metali diğer metal üzerinde kaydırmış gibi. İnce bir sürtünme değil. Cıyk seside değil. Nedir bilen varmı acaba

Aracımı aldım. Herşey çok güzel . Fakat bir ses var arabada. Geri vitese takıp direksiyonu sağa çevirip ilerleyince bir ses var. Nasıl anlatacağımıda bilemiyorum sesi. Şöyle düşünün iki metalin sürtünmesi sanki çok ağır metali diğer metal üzerinde kaydırmış gibi. İnce bir sürtünme değil. Cıyk seside değil. Nedir bilen varmı acaba
Bizim leonlardaki gibi gacırtı sesi ise sıkıntı yapma normal bir şey.

Geri
Üst Alt