Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yardımınıza ihtiyacım var(Akü)

acar93

Kayıtlı Üye
iyi günler herkese. sabah arabaya bindim anahtarı çevirdim hiç bir ışık yanmadı ve dıt dıt ötmeye başladı akü sorunu olabileceğini düşündüm . fakat beyinli araçlara akü takviyesi yapılması önerilmiyor yardımcı olurmusunuz sorun nedir ne yapmam gerekir .teşekkürler şimdiden.

göstergeye elektrik gelmiyorsa aküdür değişecek ya aküyü alıp kendin takıcan yada takviye yapıp akücüye gidicen çare yok

2011 ibiza için akü fiyatları nedirki acaba bilgin varmi

Arabayı alalı 4 ay fln oldu uata ikinci el aküyu hiç sormadım bi arkadaş geldi bu işten anlıyor akünün durumu iyi dedi takviye yapılması lazım dedi

aracı aldığın kişiye ulaşabiliyorsan bir sor akü orjinal aküsüyse değişme vakti gelmiştir artık takviye yap gene biraz şarj etsin

komtağı çevirmeye başladığımda geliyor en son marşa bastığımda ışıklar sönüyor
[doublepost=1484562018,1484561731][/doublepost]orjinal aküymüş aynen değiştirmem lazım peki alıp ben taksam olurmu yoksa ustaya mı gitmem lazım

Geri
Üst Alt