Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yardımcı olursanız sevinirim!

İbo sigorta şirketine bir sorar mısın senin imzan olan bir zabıt veya polis tutanağı ibra edebileceklermiymiş. Yanlız sorarken ben böyle bir kaza hatırlamıyorumda bana böyle bir kağıt yollamışsınız diye sor. Gak guk ederlerse hakkınızda maddi ve manevi tazminat davası açıp tüketi haklarına başvurup görsel ve yazılı basınlada bu rezaleti paylaşacağını bildir.

---------- Post added at 23:40 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

Hımm telefonunu vermiş olman kötü şimdi dikkatimi çekti. Yanlız bu arada gecikmesi falan ne oluyormuş bunu sana daha önce tebliğ etmişler miydi? Eğer edilmedi ise sana herhangi bir gecikme tahakkuk ettiremezler diye biliyorum kanunen.

senin arabanda değişen boyanan parça yoksa bunu bilirkişiyle ıspatlarsın aracının orjinal oldugunu ıspatladıgında okadar büyük bir hasarı vermek imkansız oldugunuda ıspatlamış olursun

ayrıca aracında kasko yokmu varsa zaten bunu kasko öder mahkeme masrafları dahil tamamını öder

Geri
Üst Alt