Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yardım!!!

Konu, 'Leon 1M (1998-2005)' kısmında ultraslanonur tarafından paylaşıldı.

1. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    MRb araba da klıma tarafından ustaya sordum gergı bılyası dedı 90 tl degısım dedı ama klıma komp alakası varsa klıma gazı yenıden bastırrısın dedı o zaman 150 dedı nedır bu durum abı bırde ben SCW logosu arabaya yapıstırmak ıcın nerden temın edebılırım.arac 2000 model seat leon 1.6stella

2. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    Gergı bılyası V kayısının baglı oldugu parca ve degısımınde klıma gazı ıle alakalı bsy degıscegını sanmıyorum.V kayısını degıstırdıgımde ustamla gergı bılyasına da bakmıstık ama sonra gazla alakalı b sorunum olmadı

3. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    merhaba... sorunu tam anlayamadım... ustanın bahsettiği klimanızda problem varsa dediği durum eğer klima kasnağı boşa dönüyor gibi bir durumsa klimanın tamamen değişmesi gerekebilir.... sorunu biraz daha anlaşılır yazarmısınız?..

4. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    aracı calıstırdıgım klıma kayısı tarafından gıcır gıcır dıye ses gelıyo usta soktu kayısta sorun yok gergı bılyesıne ıp dolastırdı cekınce aynı sesı verdı sorun bunda yanı gergı bılyesınde dedı

5. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    ndn sorduğumuda söyliyeyim... ben klima problemi yaşadım mekanikçiler komprosörü söküp kasnağını değiştirmeye kalkıştı :) tabiki kasnak yok kaynak yapmaya çalıştılar tutmadı sonra sağlam bi klimacı ile görüştüm kasnağı tutan 3 adet ince kol var buna mekanik sigorta diyorlarmış klima kitlendiğinde yolda kalmaman için kasnağın kolları kırılıyormuş... sonuç bütün klima tesisatının değişmesi... vw grubunda kaçınılmaz bir sonmuş bu...

6. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    yok ya ne yaptın aman agzını hayrı ac sımdılık bı sorunu yok hatta klımayı acınca ses kesılıyor dursun sımdılıkİ:D

7. Anarchist

Anarchist SCW Üyesi

2.843
    201
    63
    aman allah korusun.. maşallah... 1100 tl sanayide 3500 tl serviste fiyat çıktı :)

8. ultraslanonur

ultraslanonur SCW Üyesi

1.106
    119
    63
    bu arada ben SCW logosunu nerden alabılrıım.

Sayfayı Paylaş