Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Yardım

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında koray.cano tarafından paylaşıldı.

1. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    dün okuldayken fena bir şekilde sağnak bastırdı neyse 10-15 dk sürdü ondan sonra yağmur dindi eve gitmek için arabama bindiğim zaman torpidonun altından tahminimce su almış araba paspas göl olmuştu :S bu su nerden girmiş olabilir her yağmur yağdığında su mu alıcak bu araba ?

2. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    85
    48
    Polen filtresimi nedir o diyorlardı bir ara muhabbeti dönmüştü...

3. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    kar yağdığı zamanlarda Cezmi abinin de toledosu su dolmuştu.o daha doğru bir cevap verebilir ama benim hatırladığım cam fitillerinden girmişti.bi kere de bi arkadaşımın passatı aynı şekilde olmuştu ama o büyük bi su birikintisinden geçince o hale geldi

4. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    ön camın su giderleri tıkanıyo, su da akıcak başka bi yol buluyo o da polen filtresinin oralardan içeri giriyo..bildiğim bu Koray..

5. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113
    cam fitilerinden giren suyu dışarı tahliye eden kanallar tıkanıyor belli zaman aralıklarında bu kanalların tahliye yerlerini mutlaka açtıralım bu kanallar kapılarda ve ön tarafta mevcut
    ön tarafta olan tahliye kanalı polen filitresinin oarada

---------- Post added at 20:20 ---------- Previous post was at 20:16 ----------

polen fitresi değişiminde baştan sağma(bilgisi olamayıp) monte yapılırsa yine içeri su giriyor

6. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    o zaman polen filtresinin de normalde ıslanıyo olması lazım değil mi Abi'm..
    suyun içeri girmesini engelleyemez sonuçta varlığıyla..koku yapar..

merakımdan soruyorum.. :D :D

7. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    yakın bir zamanda eryaya uğrayım ben o zaman :) polen filtresinin değişimi gelmiş ..

8. ZGR

ZGR SCW Üyesi

14.936
    524
    113
    olay polen fıltresının duzgun takılması koray

9. kfy

kfy
    Administrator

12.593
    5.263
    113