Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

yardım

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında redhanik tarafından paylaşıldı.

1. redhanik

redhanik SCW Üyesi

44
    14
    8
    s.a iyi günler kalorifer motorumu servise götürdüm ve bozuldugunu söylediler 2009 makyajlı kasa 1.6 stylance aracım...cıkma arıyorum eger yardımcı olabilirseniz sevinirim iyi günler...

2. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    a.s öncelikle geçmiş olsun.internetten cıkmacılardan kargo yoluyla temin edebilirsiniz.fakat şu var boyle önemli işciliği yuksek olan parça değişimlerinde orjınal kullanmanı tavsıye ederim.çıkmacılardakı kalorifer motorun ne denli sağlıklı bunu satıcı bile kestiremez.en temizi orjinal taktırıp kurtulmak.cunku parça ve montaj garantisi var.tercih sizin kolay gelsin

Bunu beğendi. redhanik bunu beğendi.
  3. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.525
    5.829
    113
    Cıkma parca ile orjinal parca arasında cok az fiyat farkı vardır orjinal yedek parca takman en mantıklısı zira cıkmacılar verdıkleri parcaya garantı vermıyor ve bunun yanında sıkıntı durumunda geri almayada biliyorlar

Kedidir KEDİ

Bunu beğendi. kfy bunu beğendi.
  4. kfy

kfy
    Administrator

12.592
    5.263
    113
    kalorifer motorumu servise götürdüm ve bozuldugunu söylediler...nasıl?söküpmü götürdürn tebrikler dostum.
    o meşhur srv. ne dedide çıkma arıyorsun gerçekten motorumu ?ne kadar emin!petegi olmasın kardeşim motor değiştirirsin sigorta atmış vs.vb.çıkar..Bu konuda sıkıntı nedir?nacizane bizlerede bi anlatsan motor aramadan önce

5. redhanik

redhanik SCW Üyesi

44
    14
    8
    s.a abicim resminize baktım abi deme ihtiyacı duydum...ever meşhur servis kayseride neden meşhur oldugunu ama hala anlamış degilim:)motorunuda ben sökmedim serviste söküp yeniden calıstırdılar temizlediler bakımını yaptılar sonra taktılar calıstı ama 3 gün sonra tekrar durdu...size nacizane sigorta işi kadar basit olmadıgını söyleyebilirim yani:)içindeki rezistansta sıkıntı yok ama yine nacizane benimde anladıgım o koca kalorifer motorunun içindeki fan kalorifer dugmesine bastıgımızda deli gibi dönüyor ama benimkinde ne yazıkki el takviyesi bile işe yaramıyor..eminim naciazane azda olsa neden motor aradıgımı anlatabilmişimdir iyi günler cezmi abi

6. redhanik

redhanik SCW Üyesi

44
    14
    8
    merhaba ahmet hocam evet öyle sanırım garanti vermiyorlar ama benim gözümde aracımı satıp yeni kasa tdi leon almak var cıkma parca zaten pert olmus araclardan cıkıyor yani genelde saglam oluyor diye düşünüyorum tabi genede şans işi belli olmaz bakacaz artık saolun ilgilendiginiz ,için

Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.
  7. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.525
    5.829
    113
    Hayırlısı kardeşim ozaman çıkmacılarınkurcala bi

Kedidir KEDİ

8. redhanik

redhanik SCW Üyesi

44
    14
    8
    merhaba metin bey evet sanırım yedek parca garantili taktırmak iyi olurdu fakat 1200 tl diyorlar ve cok pahalı gibime geldi sonucta motor evet büyük bir parca ama:)hayırlısı bakacam artık saolun

9. redhanik

redhanik SCW Üyesi

44
    14
    8
    saolun ahmet hocam iyi günler diliyorum

Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.
  10. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.525